Art Naturals

Ár:   $15   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   $15
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A teljesen természetes formula ideális mindazok számára, akik csökkenteni szeretnék a finom vonalakat és ráncokat, szarkalábakat, öregségi foltokat. Az antioxidáns tulajdonságokkal bíró összetevők visszaállítják a bőr egészséges és fiatalos megjelenését.

kplivi

2017. április 29.

Akcióban vettem a c-vitaminos szérummal együtt. Kicsit lehetne sűrűbb. Elég macerás a pipettája. Egy hete használom és úgy látom halványodnak a foltjaim. Hogy ez vagy a c-vitamin működik-e azt nem tudom. Lényeg a varázslat. Pár hét múlva beszámolok a hosszútávú hatásáról. Előtte a Paula's retinolját használtam. Azt a wow hatást ez nem tudja. Ezét csak négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

adry1992

2017. március 16.

Magamnak a márka retinolos arckrémjét, illetve a korpásodás elleni samponját rendeltem, egyszerűen lenyűgözött mindkettő. A retinol szérumot ajándékba adtam egy rokonnak. Sajnos itthon nem igazán lehet ilyen minőségi cuccokat kapni, pedig sok termékcsaládot kipróbáltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

tothbarbara74

2016. október 11.

Én is szettben rendeltem a C vitaminos és a hialuronsavas társaival együtt és előtte sem retinolos sem C vitaminos szérumot nem használtam még előtte, de évek óta hámlasztok AHA-val és BHA-val ősztől tavaszig. A bőrömön évek óta viszonylag halványabb pigmentfoltok vannak, amik nagyon zavarnak, amik a hámlasztásnak köszönhetően halványodtak ugyan, de nem tűntek el teljesen. Ezen kívül nagyjából a koromhoz képest elégedett vagyok a bőrömmel, főleg a kiinduló állapothoz képest nagyon sokat javult a bőrképem, ezért úgy gondoltam hogy ezek a szérumok különösebb változást nem nagyon hozhatnak a pigmentfoltjaim és a bőrképem állapotán, csak a lézeres kezelés, de nem hagyott nyugodni a dolog és mivel a 3 szérumot szállítással együtt olcsóbban tudtam megrendelni, mint itthon egy C vitaminos szérumot magában, így kipróbáltam. Az első két nap nem igazán láttam változást, de 4 nap elteltével az államat szedegettem a padlóról a tükörképem láttán. Hát bizony ez használ!!!!! Az évek óta nem változó foltjaim látványosan halványultak, a bőröm sugárzóbb, kisimultabb. Most használom 1 hete és smink alatt is látszik a változás, nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon meddig fogja halványítani a foltokat, de az eredmény már most is megdöbbentő számomra. Nem tudom, hogy vajon a retinol vagy a c vitamin teszi-e ezt, de imádat, később jövök, hogy vajon teljesen eltüntette-e a csúnyaságaimat...
Azért azt elmondom, hogy mind a két szérum elég büdös, a hilauronos viszont szagtalan, de semmilyen zavaró réteget nem hagynak a bőrön, maradéktalanul, csontszárazra beszívódik, de engem a szaga nem érdekel, nem sok mindent nem kennék fel ilyen eredmények láttán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 11.

nileve1222

2016. október 11.

Nagyon jó összetevőjű kis szérum, gyönyörűen nyugtatja és kisimítja és feltölti a bőröm reggelre. Szívesen használom, hiányozna a rutinomból, ha nem lenne. Örülök, hogy rátaláltam erre a márkára, mert a C vitaminos széruma is nagyon bejön. A kettőt együtt rendeltem egy csomagban, megérte. 5* mindegyik, szépen helyrehozzák a bőröm nyavalyáit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

HRenata

2016. október 8.

Ez az első retinolos szérumom. Szettben volt a márka c-vitaminos szérumjával jó áron, összetevői tetszenek, szóval megrendeltem. Pipettás üvegben van ez is, áttetsző színű, sűrűbb, gélszerű állagú. Inkább olyan vizes géles, nem szirup-szerű, a bőrön könnyű eloszlatni, nem kell hatalmas adag hogy jusson mindenhova. Ha többet teszek belőle, akkor egy picikét ragacsos lesz a bőröm, de este használom, így nem zavaró. Egyébként hamar beszívódik, nem irritál, és már egy-két alkalom után is látom a hatását, simább a bőröm és kipihentebbnek tűnik az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Phospholipids, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate

Retinol a I v

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.