Artdeco

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissdori95, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Color Base az első lépés a brilliáns, hosszantartó géllakk hatáshoz, a termék a Stay & Shine Top Coat-al együtt fejti ki igazi hatását. Ezzel a két lakkal magasfényű gél-hatást kölcsönözhetsz a körmeidnek. Ultraerős tartás akár 14 napig.

Formaldehidmentes, minden körömtípusra és érzékeny bőrűeknek is ajánlott.

Shinejuci

2018. augusztus 8.

Szerintem ez komolyan varázslatos. Egy héteig(!!!!!!) bírta a körmömön egy 10hetes és egy 3éves baba mellett...pedig hát mellettük nehéz vigyázni egy lakkos manikűrre. Szerintem nagyon megéri az árát!! Persze a fedőlakkal együtt kell használni,nekem így tartott egy hétig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Hana05

2018. június 14.

Nagyon szerettem ennek a márkának a kerámiás körömlakkját (talán a legjobb, amivel eddig találkoztam), de mivel azt már nem látom újabban, gondoltam, kipróbálom ezt. Hát elég nagy csalódás. Pozitívum, hogy jó a fedése; a felvitele viszont nem a legegyszerűbb... nagyon híg, folyós az állaga, ehhez képest viszont túl gyorsan elkezd száradni, egyszerűen nincs idő szépen eloszlatni. Elég sérülékeny is, valószínűleg tényleg igényelné a fedőlakkot, csak én azt nem szeretek használni. Nem mondom, hogy abszolút katasztrófa, de a borsos árához viszonyítva nem tudok többet adni 2 csillagnál. Ettől kevesebb mint feleennyiért jobb körömlakkokat lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

KatrineBratt

2018. március 17.

Letisztult, hideg árnyalatú de nude körömlakkot kerestem és azt hiszem rátaláltam a tökéletesre. Mármint körömlakkra úgy egyáltalán. 373-as árnyalat van meg, a szín telitalálat, gyönyörű, elegáns, bár én fedőlakkot nem használok hozzá, nekem így is elég fényes, nem hiányolom a körömszalonos akril hatást. Két rétegben szoktam felvinni, így a legszebb. Nevetségesen egyszerű a felvitele, fedés hibátlan és valóban tartós, bár az ígért két hetet enyhe túlzásnak tartom. Lemosásnál könnyen lejön a körömről és bőrről egyaránt, nagyon kíméletes.
Abszolút megéri az árát, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Abszolút megéri az árát, biztos, hogy újraveszem.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetil Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Barium Sulfate, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, Violet 2, Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.