Artdeco

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. október 3.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Az illatanyag- és parabénmentes ajakkontúr tökéletesen hangsúlyozza az ajkakat. A ceruzát tökéletes fedőképessége és színének intenzitása teszi abszolút nélkülözhetetlenné.

5 árnyalatban kapható

szeliger

2017. október 8.

32 Uptown árnyalatban. A neten ötféle színben elérhető, a Müllerben csak ezt az egyet láttam az állványon, úgy tűnik, hozzánk egyelőre csak ennyi jutott. A ceruza hagyományos, fával készült, sajnos hegyezőt nem csomagolnak mellé, a prémium kiszerelésnél szerintem ez elvárható lenne. Én itthon eddig a Chanel hegyezőjével hegyeztem, könnyen lehet hegyezni, a fa kellően puha, szép formát ad a hegyező. Maga a ceruza színes része is elég puha, erősen pigmentált, az ajkakra feltéve könnyen leadja a festéket és nagyon gyorsan fogy. Magában szép, intenzív matt felületet eredményez, én azonban jobban szeretem, ha van egy kis szaténos fénye a számnak. A hozzávaló rúzzsal együtt gyakorlatilag használhatatlan, mert a kettő együtt nem tart semmit, a szín kifut az ajkak függőleges ráncocskáiba. A Guerlain Kisskiss Orange Fizz rúzsával (szerencsére színben is) jól együttműködik, bár lehet, hogy ez inkább a Guerlaint dicséri.
Tartóssága átlagos, a Chanel szájceruzáinak tartósságát távolról sem éri el.
Összességében kapunk egy nagyon szép színű terméket, átlagosnál alacsonyabb drogériás minőséggel, a tudásához képest szerintem magas áron. Kihagyható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 8.

Tartóssága átlagos, a Chanel szájceruzáinak tartósságát távolról sem éri el.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate