Artdeco

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabszi, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrtípus:   Normál

Természetes kontúrozást biztosító púder.

Gabszi

2019. április 13.

Nekem a dark chocolate árnyalat van meg a termékből, és imádom. Én bronzosítónak használom. És az én bőrömön zseniálisan működik. Mivel a bőröm alap tónusa hideg ezért a klasszikus bronzosítók mind narancssárgának néznek ki a bőrömre kenve. Ez az árnyalat viszont egy hideg, natúr barna, ami gyönyörű természetes bronzos bőrt eredményez a bőrömön. Kontúrozni nem szoktam, így arról nem tudok nyilatkozni. A termék tartós, és szerintem ár érték arányban is jó mert kb egész életemre elég lesz, keveset kell belőle használni és lassan fogy. Számomra az is plusz pont, hogy nincs benne semmilyen csillogás és illata sincs. Az én érzékeny bőrömet nem irritálja. A terméket én a Real Tecniques púder ecsettel szoktam felvinni. Nyilván kontúrozáshoz nem ezt az ecsetet használnám, de a terméket mindenképpen ecsettel érdemes felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Emolliensek: Cetyl Acetate, Isopropyl Lanolate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Acetylated Lanolin Alcohol, Cyclohexasiloxane
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.