Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bagotaizsoltne, Módosítva: 2015. július 2.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kíváló fedőképesség, csodálatos fény, finom textúrájú rúzs, egyenletes színű felület jellemzi. Az applikátor lehetővé teszi a pontos, precíz alkalmazását, ezáltal tökéletes ajaksmink készíthető vele.

szakszil

2016. november 18.

nekem a 24-es árnyalat van, imádom régi kedvenc, először kaptam, nem fűztem hozzá semmi reményt de totál meggyőzött tartós, szép a színe tökéletes számomra és nekem az illata is tetszik kicsit kakaóvajra emlékeztet..ennél jobb szájfényt nem találtam még

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Anthaval

2015. március 14.

Mivel vékony ajkaim vannak, nem szoktam őket nagyon hangsúlyozni, általában csak nagyon natúr szájfényeket kenek fel. Az egyik vásárláskor kaptam ajándékba a 48-as árnyalatot. Igazából nem tudtam, hogy mit kezdjek vele, picit hivalkodónak tűnt nekem a színe, de itthonra - amikor senki nem látott - kipróbáltam. Soha nem állt még nekem ennyire jól szájfény, imádom! Tartós is, 3-4 órát simán kibír (ami egy szájfénynél szerintem nagyon nagy szó), nem maszatolódik. A marketinggel engem tökéletesen megtaláltak, biztosan újra fogom venni, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Tildi

2015. február 10.

Egyik kedvencem! Imádom az állagát a színét az illatát :) Több árnyalatot is beszereztem belőle. Nagyon örülnék még valami világosabb pl. 10-es 15-ös színnek csak sajnos mostanság sehol nem látok ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Csirip74

2015. január 30.

Pixiben kaptam több mint egy éve. Krémes, jól kenhető, szépen mutat. DE! Ki kellett dobnom a kukába, mert pár hónap után eresztett a tubus, olyannyira, hogy mindent összekent a táskámban. Ez elfogadhatatlan egy ilyen márkától és a termékért is kár, mert jó szájfény. Ezért biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 30.

kolettmiller

2014. december 17.

40-es árnyalat van meg nekem. Soha nem használtam előtte ilyen sötét rúzst, de ez valami álom nekem. Lilás-rózsaszínes..gyönyörű. Nekem tetszik a vaníliás illata. Elsőre , egy húzásra tökéletesen fed. Tartóssága... valóban kikopik pár óra alatt és nekem is csak a kontúr marad, de mivel nekem tetszik az illata ezért szívesen kenegetem :) Nekem 5 !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

galagonyanya

2014. május 14.

A 15-ös árnyalatot választottam - Douglas ajándék - ez egy natúr rózsaszín árnyalat. Az illatát inkább szagnak minősíteném át, de viszonylag hamar elszáll. Gyönyörűen csillog a számon, tökéletes nude árnyalat, de persze kenődik rendesen. Ha pénzt adtam volna érte, cseppet csalódott lennék, így ajándék ló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

varadi85

2014. január 7.

A 20-as árnyalat van meg, amire elsőre azt hittem, hogy valami vöröses szín lesz a kupak alapján, de szerencsére egy csodaszép, rózsaszínes-mályvás árnyalat. Nagyon hasonló a Rimmel Apocalipshez, pigmentált mint egy rúzs, viszont olyan könnyű bánni vele, mint egy szájfénnyel. Nekem picit fura az illat, de elnézem neki. A tartóssága valahol egy szájfény és egy rúzs között van, szeretem, de nem imádom.
Részletes vélemény képekkel itt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

Részletes vélemény képekkel itt:

ancsibancsi

2013. december 21.

A 24-es pink árnyalat van meg.
Nekem tetszik, szerintem egész tartós és szép a végeredmény.
Kicsit ragad, de ha megszárad, akkor nem zavaró, bár ember legyen a talpán a ki tudja várni, hogy megszáradjon. Én zsepibe szoktam harapni és úgy elviselem (nekem a ragadósság a halálom).
Van egy hasonló színű mac rúzsom, ha azt alákenem, akkor még tartósabb.
Szerintem egynek nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

A 24-es pink árnyalat van meg.
Nekem tetszik, szerintem egész tartós és szép a végeredmény.
Van egy hasonló színű mac rúzsom, ha azt alákenem, akkor még tartósabb.
Szerintem egynek nem rossz.

p.dori0724

2013. december 17.

Nekem ebből a szájfényből a 10-es árnyalat érkezett Pixiboxban.A színe szép, az illata kellemes vaníliás, az állaga is jó, ha tartós lenne biztosan újra venném.3200ft-ért láttam, ennyiért sokallom így hogy nem marad fennt tovább mint pl egy miss sporty szájfény, ami csak harmad ennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

esztikriszti

2013. december 14.

Én is a 20-as árnyalatot kaptam, szép színe van, nagyon egyenletesen fed, de sajnos ragad:( Ezért csak 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Emolliensek: Diisostearyl Malate, Glyceryl Behenate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate, Glyceryl Behenate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Titanium Triisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.