Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lide81, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kiváló minőségű ásványi alapanyagokat tartalmaz, mint a cink, magnézium, kalcium és a réz, mely védi és táplálja a bőrt. Alapanyagainak köszönhetően tartós és kiváló színintenzitással rendelkezik. Könnyedén felhelyezhető és nem maszatolódik.

Kicsavarható heggyel rendelkezik. Beépített hegyező a ceruza végében.

Illatanyag- és ásványi olaj mentes.

Artdeco Mineral Eye Styler Szemceruza 54 Dark grey
Ár: 1000 Ft+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
nnneee

2015. november 18.

59-es, barna árnyalatú van meg. Nem szeretem, mert annyira kemény, hogy nem tudom rendesen meghúzni vele a vonalat! Próbáltam hegyezéssel, hátha csak megkeményedett az idő múltával, de nem. Egyébként tartósan a helyén marad. A beépített hegyezője viszont nagyon praktikus, kár hogy maga a ceruza használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

hanami21

2014. december 1.

Sok nehézségem van a szemceruzákkal, mivel az a tapasztalatom, hogy hamar kopnak. Ezért valami minőségibb, de megfizethetőt kerestem. Még csak párszor használtam, de jól teljesít. A fekete van meg belőle, vízvonalra használom. Több órát is kibír, ha kopik, akkor egyenletesen. Nem vízálló, így amikor a kontaktlencsémet kiveszem (csak alkalmanként hordom, így néha könnyezik a szemem a kivételnél), sajnos csúnyán maszatolódik. Szóval a könnyezést kerülni kell, és akkor miden oké vele. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

lide81

2014. augusztus 31.

Nekem az 59-es árnyalatú, sötétbarna van meg, véletlenül bukkantam rá az Ázsia Centerben. Lekörözte az összes eddigi barna szemceruzám. Hajlamos vagyok szemdörzsölgetésre, de ez a ceruza akkor is fent marad, mikor már minden más lemorzsolódott. Persze, tudtommal nem vízálló de véletlen dörzsölés hatására is egyenletesen kopik, nehezen maszatolódik. Nagyon szépen pigmentált, most fog elfogyni, kb. 2 évet bírt ki, ha lehet még kapni, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.