Artdeco

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 24.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Víz- és csókállóvá teszi az ajakrúzst. Megtartja a rúzs eredeti színét. Szájfények fixálására nem alkalmas. Alkalmazás: Kontúrozzuk és rúzsozzuk az ajkakat, majd a felesleget itassuk le. Alkalmazzuk vékony rétegben a rúzsfixálót.

vadvirag919

2019. január 24.

Először is a használatáról: rúzst felken, üvegcsét kinyit, jól lehúzkodja az ecsetet, vékony rétegben a rúzsra felken, szájat nyitva tart, amíg meg nem szárad (30-60 mp), majd - bármilyen fura - ajkakat MEGNYAL. xD És tényleg meg kell nyalni, mert különben vagy ragad vagy összekapja a rúzst. Majd az ecsetet zsepin jól letörli, mert különben koszos lesz a maradék folyadék.
Nem minden rúzshoz jó egyébként. Abból látszik, ha nem, hogy vagy összerántja, vagy rászárad ugyan de megtöredezik a felület. A fényes, szájfényszerű rúzsokhoz biztosan nem lesz jó. Amihez viszont biztosan nagyon jó: a MAC rúzsok. (Odaát kifejtettem, h mit gondolok ezek tartósságáról - na magic fix-el fényévekkel jobb a helyzet.)
Összességében nem bántam meg, hogy megvettem, mert nagyon sokáig elég lesz és működik, igaz csak ritkán kell használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

sailorluna

2018. augusztus 2.

matt rúzsokhoz megfelelőnek bizonyult, de a kicsit fényesebbeket már nem tartja meg. evésnél kopik, de az ivást kibírja, így akár egy egész estén át ott marad a helyén, és nem is nagyon kell újrarúzsozni, de az túlzás, hogy csókálló lenne. egy nagy hátránya van, mégpedig hogy ragadóssá teszi az ajkak felületét. zavaró, de azért kibírható. a csomagolása nagyon igényes, jól záródó kupakkal. az ára ekkora mennyiségért meglehetősen borsos, de jobb rúzsfixálót egyelőre nem találtam, úgyhogy marad ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

MargitSchwarz

2018. május 1.

Nekem bejött, valóban tartósabbá teszi a rúzst. Nem egész napra, de legalább nem kell óránként újrakenni. Szerintem megéri, de ha újra kezdeném, már nem venném meg, mert alig van olyan rúzsom, ami fixálásra szorul. Azért azt a pár darabot amit ki tudok vele használni, használom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

erika81

2017. június 6.

Nem mai termék az biztos! Az esküvőnkre vettem és használtam. Júliusi esküvőnk volt, extra meleg, Manhattan rúzst használtam és fölé kentem ezt a fixálót. Tartósnak tartós volt, de emlékeim szerint idővel újra kentem a rúzst is és a fixálót is, de ugye nem volt aznap egyszerű dolga! ;) Szárítani szárított, legalább is még bennem van ahogy rákötött a számra, pedig lassan 14 éve volt. Arra viszont már nem emlékszem, hogy kifogyott, vagy idővel kidobtam, de nem érzek vágyat, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Brydzs

2017. június 6.

Douglesben 5500.-ért vásároltam, a leírás alapján vittem fel a rúzsra, lehelet vékonyan, utána szintén "száradás után", de továbbra is ragadós maradt, ahogy az első lehelet vékony réteg is. Egy kis víz érte máris kopott. Több féle rúzzsal próbáltam, főként matt színben. Nem vagyunk egyformák, valakinek beválik, valakinek nem... nekem sajnos nem. Tátott szájjal vártam 45 percet akkor se szárat meg és kenődött a rúzs, és tényleg követtem minden lépését a használatinak, sminkes tanácsával is....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Renike0824

2016. december 9.

Odafigyelést igényel. amikor rákened a szádra ne csukd be a szádat amíg meg nem szárad mert kellemetlen lesz utána.nekem nem a kedvencem iszonyatosan kiszárítja a számat.de a célnak megfelel mert reggel családi eseményre felkentem és még este is pont olyan volt mint reggel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Nancika

2016. július 31.

Imádtam, ugyan csak kétszer használtam eddig. Ha jól emlékszem, akkor használtam először, amikor egy fotózásomon a sminkesem bekente vele a számat még korábban, és miután hazaértem is még tökéletesen állt a rúzsom, hiába ettem-ittam hazafelé (azért egy fotózás ki tud fárasztani), és még otthon is ettem egyet, mégis tökéletes volt a rúzsom. Másodszor egy sminktanfolyamon használtam, és akkor is ugyanezt tapasztlaltam. Már egy ideje tervezem, hogy veszek egyet magamnak is. FONTOS: Ne csukjuk be a szánkat, amíg teljesen meg nem szárad rajta a rúzsfixáló, mert különben nagyon kellemetlen érzés marad utána, és a végeredményt is kicsit elrontja. :)

Update: Azóta megvettem, és nagyon sokszor használom. Ugyan az összetételével nem vagyok annyira kibékülve, de legalább nem végeznek állatkísérleteket (különben sosem vettem volna meg). Amikor használom, általában az Alverde Lippen-Basis ajakrúzs alapozóval alapozok, felkenek egy réteg Aden folyékony ajakrúzst, majd pedig ezt használom, és ezzel a hárommal együtt pedig egész napos eredményt lehet elérni, csak nagyon minimális igazításokra van napközben szükségem evés után. Úgyhogy én csak ajánlani tudom, pláne ezzel a hármassal.Ilyenkor a legnagyobb bajom, hogy este legalább 10 perc, mire sminklemosó + szappan + arctisztító hab + újabb szappanozással végre el tudom tüntetni, és csak így jön le. De ez is mutatja, hogy nappal mennyire tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

zsazsi1

2016. április 22.

Egy régi szörnyű emlék ez a cucc. Megvettem, egyszer használtam, mintha ragasztóval kenték be volna a számat, utána darabokban hámlott le róla a bőr, úgy kiszárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 22.

tonic

2016. április 2.

Álmaimban az szerepel,h reggel felkenem és este letörlöm mindenféle tevékenységet kibírva. Na persze ez túlzás,ilyen termék nem is létezik valószínűleg,de tény,hogy ezzel meglehetősen tartós a rúzsom,ami amúgy hamar le szokott kopni.. Az árát sokallom kicsit (mint minden artdeco terméknek), és a mérete is kicsi,nem tudom meddig fog tartani, mindenesetre elég jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

KuliKali

2016. március 30.

és igen! Engem meggyőzött. Őt is egy bizonyos Amszterdamból New Castle-be tartó kompon zsebeltem be,az itthoni árához képest jóval olcsóbban (10 Euróért).Még csak pár napja van szolgálatban,de nekem nagyon bejött,jól bírja a kis noname hétköznapi rúzsomon,bár megnézném egy minőségibb terméken is.Inni még óvatosan lehet,egy pizzát és egy hevesebb csókcsatát már nem szeret,de egész nap dícsérték a rúzsomat,szerintem még a színe is intenzívebben hat,mint enélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Limonene, Linalool

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

További info az összetevőről a KM-blogon >>