Artdeco

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ayer02, az összetevőket feltöltötte: Lauu, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:   1,5 ml
Lelőhely:   Douglas, Müller

Extra tartós filces szemkontúrtus, mely 3 árnyalatban kapható, fekete, zöld és barna színben. A kiváló minőségű nylon hegy pontos, könnyed felvitelt és egyenletes színelosztást tesz lehetővé. Gyorsan szárad, nem kenődik el és illatanyag mentes.

szfanni97

2019. március 26.

Az elején nagyon megörültem neki, tetszett, könnyen tudtam tusvonalat rajzolni és tartósnak is mondanám. Viszont... nem értem miért, de már az első használat után égetett,viszketett a szemhéjam. Lemostam a sminkem és ahol megvolt rajzolva a tusvonalam, alatta piros csíkban megmaradt a nyoma. Másnap, mintha "hámlani" kezdett volna a szemhéjamon a bőr.
Nem hiszem hogy újra venném. Nagy csalódás lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Nem hiszem hogy újra venném. Nagy csalódás lett.

MrsBean

2018. január 30.

Azért vettem meg ezt a tust, mert amikor a tesztert kipróbáltam, még zuhanyás után is alig tudtam leszedni a kezemről.
Valahogy mindig összegyűrődik a szemsminkem, így ez nagyon imponált, hogy végre csak akkor fog rólam lerobbanni, ha végre lemosom.
A szememről sajnos már sokkal könnyebben lejött, de valószínűleg én voltam a zöldfülű, vagy rosszul vagyok összerakva, sajnos ez is kenődött. Ami óriási csalódás volt, és egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ez megtörtént velem, mert mindig nagyon vigyázok a dolgaimra, hogy tárolás közben lejött a kupak és szépen be is száradt....iszonyatosan vérzik a szívem miatta, mert ahogy egyre tapasztaltabban sminkelem magam, szerettem volna még vele parádézni... Szóval vigyázat a kupakkal, nézzétek meg kétszer inkább, hogy jól zár e! :-)
Egy esélyt szeretnék majd neki még adni, hogy 5csillagos legyen, mert sokkal több van ebben a kis tollban, mint amennyit én megtapasztaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

csevi22

2017. október 15.

Ajándékba kaptam még júliusban, kicsit kenődős, de nem vészesen. Nem a legjobb a "helye", használtam már olyan tust, amivel precízebb vonalat lehet húzni. Már elég nagy gyakorlatom van a tusvonal húzásban, viszont ez a tus néha rajtam is ki szokott fogni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

deezsina

2017. augusztus 25.

Itt jutottam hozzá a barna változathoz, aminek tökre örülök, mert eddig még nem mertem filces tust vásárolni. Soha nem tudtam még ilyen vékony vonalat csinálni a szemhéjamra, bármilyen ecsetes verziónál precízebben tudok ezzel dolgozni. Kézügyesség azonban kell hozzá, mivel tartós és gyorsan megszárad, emiatt kb azonnal kell korrigálni, ha valamit módosítani akar az ember. Semmilyen negatív tapasztalatot nem tudok róla mondani, mondjuk extrém körülményeknek még nem tettem ki. Egyedül azon kell dolgoznom, hogy megtanuljak a lehető leginkább természetes tusvonalat rajzolni, de remélem ez könnyebb lesz kicsit több gyakorlással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nyuszimadzag

2017. augusztus 14.

Vettem barnát és feketét is, de óriási csalódás! Nem tudom másnak hogyan tartós, nekem azonnal folyik le és kenődik, főleg a szemem külső sarkainál horror. Mondjuk az biztos, hogy nagyon zsíros a bőröm, elég ritka, hogy valami nem folyik le, de ez extrán keveset bírt. Pont a zsíros bőröm miatt nem szeretem a maszkszerű sminket, így nem fixáltam mindig alá/fölé, de mikor megtettem, akkor is detto...
A fekete színe nem rossz, tetszett, hogy nem az a "csík", hanem kicsit természetesebb hatást kelt, mint a tusok nagytöbbsége, viszont használat közben sokszor kell rázogatni, így időigényes.
A barna színe elég gyengécske, több sorban OK, de így több időt töltök vele, mint amennyit fennmarad...
Azóta vettem Miyo-t, illetve NYX-et (itt olvastam tapasztalatot róluk, az alapján választottam), mindkettő ötcsillag, túlélték a motorozást is (naná rögtön mélyvíz), az Artdeco a sisakfelvételig sem jutott volna el... :)
Most van két alig használt Artdeco, szerencsére rajzolok, így valamire tuti el tudom használni! ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Zsan31

2017. január 24.

I-M-Á-D-O-M!...Ennyi és kész! :) A legjobb, nem vagyok hajlandó mást használni 18 éves korom óta! Nekem bevált! Gyönyörű mély fekete színe van, gyorsan szárad, nem kenődik, könnyen lehet vékony és vastag vonalat húzni vele! Nem szárad be, jól adagolja a festéket...szuper! ;) A legjobb megoldás ez a filces szerintem, egyszerű és szép. Az árát is megéri számomra, vetekszik egy felsőbb kategóriás termékkel. Nem igazán vagyok az a vakolathercegnő...a maszkolás számomra borzasztó, amikor más ember néz vissza, ha a festék eltűnik (szegény pasik)...így elég gazdaságos is! Bőrprobléma nem jelentkezett soha tőle szerencsére, pedig elég vékony bababőrbe születtem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

nikolettnikole

2017. január 1.

Fekete színben volt meg, egy évet bírt ki a végén már csak szürkén mutatott, nagyon tartós volt, egész nap fenn maradt, kicsit lassan szárad. Az ára miatt nem venném meg de kuponnal megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

kékvelúrcipő

2016. május 20.

Update: Tudom, undorító meg "milyennőazilyen", de pironkodva bevallom, hogy 3 éve használom ugyan azt a darabot és most kezdett halványodni a filc erőssége. Rohadt drága, de, ha azt veszem, hogy más márkából az "olcsó" 1200-2000 ft-os filcek 1-2 hét után beszáradnak, akkor már nem is tűnik olyan drágának. Nagyon GAZDASÁGOS! :)

Ez egy 1000 csillagos termék!!!
A barna a mindennapi sminkem alapdarabja. Tushúzásból analfabéta vagyok, de ezzel a filccel sikerült a lehetetlen! :)
Más márkából a filces tusom olyan hamar kiszáradt, hogy csak pislogtam, ez napi használat mellett is kb. másfél éve megvan és kitűnően szuperál.
Nem szoktam drága márkák termékeit választani, mert szűkösek a kereteim, inkább mindig igyekszem kiegyezni egy olcsóbb alternatívával, de ez az a - számomra már drágább kategóriás - termék ami az utolsó fillérig megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Ez egy 1000 csillagos termék!!!

nurdy

2016. január 26.

Első használat során viszketett, égetett a szemem. Lemostam és ott ahol meg voltak rajzolva a tusvonalak piros csíkok jelentek. Több napig éktelenkedtek a csíkok a szemeimnél (természetesen viszketett is), aztán nagy nehezen lehámlott. Mégegyszer kipróbáltam én hülye és ugyanaz lezajlott megint. Ilyen soha nem történt velem egy termékkel se, nem használtam azóta és semmilyen más Artdeco terméket sem vagyok hajlandó venni (drága és rosszabb mint egy olcsóbb termék). Kidobott pénz volt...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Verseau

2016. január 13.

az ilyen filcekre mindig ugy tekintettem hogy sosem lehet olyan szép elénk fekete színe mint mondjuk a folyékonynak. Aztán megláttam, gondoltam kipróbálom a kezemen és ledöbbentem hogy milyen szép fekete színe van, az ára miatt hezitáltam egy kocsit, de végül megvettem és nem bántam meg! Sokáig fent marad, nem kenődik és csodás elénk fekete színe van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.