Artist

Ár:   995 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: abbraccio, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Szárazsampon normál és gyorsan visszazsírosodó hajra.

sztinke

2017. október 30.

Batiste szárazsamponokat szoktam venni, de mikor megláttam ezt a flakont a Müllerben, jó áron, gondoltam, egy próbát megér. Az illata valóban erős, de legalább kellemes, és jó sokáig érződik.
Az állaga valahogy vizes, nem poros, szárazsampon helyett inkább egy hajlakkra emlékeztet, ahogy a hatása is. Emiatt nem fogom újra venni, mert sajnos a szárazsampon funkciót nem látja olyan jól, hiába olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

tonic

2017. augusztus 4.

Annyira erős az illata,hogy majd megfulladok,mikor használom,így hogy milyen a hatása,arra már nem is tudok figyelni,mert ez annyira kellemetlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

dudorka

2016. január 14.

Ahhoz képest, hogy általában nem igazán szoktam szeretni a nem hintőpor szerű szárazsamponokat, azért a hatása nem rossz, tényleg feldobja kicsit a zsírosodó hajam. Viszont, ami szinte megbocsáthatatlan az az erőteljes illata, utána ki kell gyorsan futnom a fürdőszobából, mert úgy érzem, megfulladok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

BonnyBunny

2015. augusztus 12.

Borzalmasan erősen parfümös illatú, szerintem kifejezetten büdös. Ez nagyon zavaró volt, sajnos nem illan el, hanem az egész fejem bűzlött tőle. Poros a hatása, és látszik, hogy van valami a hajamon, ami nem természetes, teljesen lemattítja. Ennél vannak sokkal jobb termékek is ebben a kategóriában, a Batiste szárazsamponok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Krisztus

2015. február 8.

Szerelem első fújásra! Ausztriai Müllerben vettem mert nem találtam a kék Syoss-t amit ezelőtt használtam - mostantól keresni se fogom többet! Hamar zsírosodó hajam miatt sok száraz sampont kipróbáltam már, de messzemenően ez vált be a legjobban. ( Már hajmosás után azt várom hogy mikor használhatom újra :P ) Már egy kevés fújás is azonnal eltünteti a nedvességet, alig látszik meg a hajon, nagyon jó tartást ad, szinte kétszer dúsabbnak tűnik tőle a hajam és sokkal könnyebb formázni utána. Imádom az illatát, de vigyázat: ablak/ ajtó legyen nyitva a szűkös fürdőben mert nagyon erős- talán ez az egyetlen negatívuma. Minden szempontból csillagos ötös, de csak mert hatos nem lehet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol