Artist

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Victoriaformosa, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajfestékek

• 2 hetes, mosásással halványodó, ideiglenes hajfesték
  • egyedi színkeverékekhez is használható
  • természetes vagy festett szőke hajra

Barbi1003

2021. február 8.

Ár-érték arányban szerintem szuper. A MERMAID MINT árnyalatot használtam belőle, a tövére live kéket használtam, ezt pedig a hajam hosszát kentem. Frissen volt leszivatva, így még erősen sárgás volt, így ezzel az alappal egy nagyon szép türkiz árnyalatot kaptam. Viszont tény, hogy csak a szőke haját fogja be. Ahol narancsos vöröses foltok voltál, ott ez ilyen barnás sárszínűt csinalt belőle, de ez a rossz alapszín miatt volt. Ahol rendesen szőke voltam, ott nagyon szép lett az eredmény. Jól lehet felé dolgozni, bár elég folyékony. Én egy nagyon kevés balzsamot tettem hozzá. A csapot, a mosdót és úgy kb mindent le kell viszont takarni festés előtt, mert ez a kék iszonyatosan megfog mindent. A bőrömről viszont sminkkendővel egész könnyen lejött. Kicsit ijesztő, mert a tubusból kinyomva lilás színű, de a hajon már nagyon szép türkiz :) a 40-50 centi hosszú hajamra épp elég volt egy tubus, ha a tövét is ezzel festettem volna, akkor biztosan kellett volna kettő

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Aari1985

2020. október 18.

A lila színt próbáltam... Borzasztó!!! A festett szőke hajamból, csodás vöröset varázsolt😤részemről kidobott pénz volt csak. Illatával nincs gond, de elvarnam egy lila színezőtől, hogy valóban lila legyen 😅😅😅😅😅

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

szaboivett

2020. január 25.

Ár-érték arányban én jónak mondanám, a szőkített, már kicsit megsárgult hajamat egész szépen hamvasította, a szürkés szín nagyjából 2 hétig látható volt, tehát hozta, amit a csomagoláson feltüntettek.
Összességében nekem jobban bevált, mint a hamvasító samponok/balzsamok, vagy a sokkal drágább Colorista termékek.
A vártnál sokkal szebb lett a végeredmény, ami pozitívum, hogy egyáltalán nem szárít, nem büdös.
Én az ajánlott 30 percet keveslem, kb 1 óráig hagytam fent, így nagyon szép színt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.