Artist

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jvivi, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

• Száraz és igénybevett haj ápolására
  • Különösen könnyű, nem zsírosító összetevőkkel az intenzív ragyogás és puhaság érdekében
  • A hajvégekre töredezettség megelőzése érdekében

franciskanoragal91

2018. november 13.

Nagyon finom illatu olaj, szokites utan szetszaradt hajamat kezeltem vele, es nagyon jot tett neki. Mai napig hasznalom hajmosas utan mindig, es nagyon selymes lesz tole a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

jvivi

2018. április 26.

Nekem bevált a hajtöredezettség ellen, pedig szőkítve is volt a hajam. Én hajmosás után kentem 2-3 pumpálásnyit a hajvégeimre. Valóban nem zsírosította a hajamat ( nyilván mert csak a végekre került belőle) és az ígéretekhez híven nagyon puhává tette. Az illata pedig szerintem nagyon finom, de elég erős (ha valaki erős illatú sampont használ vetekedhet vele).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil