Artistry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz

Egyedülálló, vitaminban gazdag, olajos eszencia, amely azonnal táplálja a bőrt, és koncentrált formában ápolja és igazi kényeztetésben részesíti a száraz bőrt. Az ARTISTRY essentials Hidratáló plusz vitaminban gazdag hidratáló, amely felfrissíti a bőrt. Az omega-3 és omega-6 zsírsavval, valamint növényi hatóanyagokkal dúsított bőrnyugtató hatású összetétel révén tapasztalja meg a hidratálás élményét ott, ahol arra leginkább szükség van, miközben javítja a bőre nedvességmegtartó képességét.

szgfodrasz

2013. november 14.

Mivel minden szemránckrémre, ami kapható a gyógyszertárban, drogériában (6000-7000 Ft-osról beszélek!!) sajnos allergiás vagyok. Ismerősöm ajánlotta, hogy próbáljam ki ezt a terméket, hátha......és igen! Lassan egy éve ezt használom "szemránckrémként". Mivel szemüveges vagyok így csak este lefekvés előtt használom önmagában, mivel a szempillám hamar összekeni a szemüveg lencséjét. Létezik egy Amway 30 ml-es krém is, amit érzékeny bőrre ajánlottak. Egy tégelybe kikevertem ebből a krémből egy keveset és egy kis hidratáló olajat, reggel ezzel kenem a szemkörnyékemet. Nagyon elégedett vagyok!...és nem vagyok "üzletkötő"...csak egy felhasználó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 14.

eo

2012. augusztus 29.

Az orrom szárazságára vettem ezt a szérumot. Párszor használtam csak, próbáltam magában, aztán más krémhez keverve, de nem volt az igazi. Az ára és az összetevők alapján sokkal többet vártam. Aztán inkább kicsit már beszáradni készülő hab állagú alapozóhoz kevertem, hogy jobban kenhető legyen, arra viszont szuper volt. :) Már megvan egy ideje, úgy 2 éve, és a színe eleinte olyan volt, mint a képen, szinte teljesen átlátszó, mostanra azonban felvett egy erős narancssárgás színt, ami miatt már nem merem használni, de kidobni sem szeretném..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, BHT, Retinyl Palmitate, Calophyllum Inophyllum Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Salvia Hispanica Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinyl Palmitate

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

Squalane eo 1 0

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.