Best of Beauty 2019

Artistry

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PerfumePippi, az összetevőket feltöltötte: Aisa, Módosítva: 2018. július 27.

Ár:   24 000 Ft
Lelőhely:   tanácsadók, online

2016-ban került bevezetésre az Artistry (Amway) első illata, a Flora Chic, melynek parfümőre Marypierre Julien (Givaudan). Az új illattal a márka játékos, fiatalos, mégis elegáns oldalát szeretnék bemutatni. A rózsás-citrusos-fehérvirágos illat főbb illatjegyei a következők: édesnarancs, mandarin, klementin, bulgár rózsa, madagaszkári ylang-ylang.

heedi

2018. február 20.

Ajándékba kaptam, kedvenc lett.
Nőies Nő-nek érzem magam, amikor ezt a parfümöt viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Ajándékba kaptam, kedvenc lett.
Nőies Nő-nek érzem magam, amikor ezt a parfümöt viselem.

PerfumePippi

2017. április 29.

Az ilyen illatok döbbentik rá az ember lányát, hogy a tökéletesség valahol az egyszerűségben rejlik...Ez valóban egy luxus-illat, és nem csak az ára miatt!

Kétszer volt alkalmam kipróbálni a parfümöt, és két teljesen eltérő benyomásom lett.
Először közvetlenül a bevezetésekor: a gyönyörű, valóban megragadó reklám után kissé fogcsikorgatva vártam, mi az, amit az Amway ennyi pénzért akar árulni - szép modell, igényes üvegdizájn és -kivitelezés ide vagy oda, az illatpiramist látva kételyeim támadtak, hogy minket egymásnak teremtett volna az ég, mert a szeretett rózsa mellett is nyilvánvaló volt, hogy ez egy erősen citrusos illat, és a citrusok általában igen rosszul viselkednek a bőrömön. Az amwayes ismerősök persze magasztalták, hogy micsoda púderes kis csoda, de én csak nyújtottam a csuklómat, hogy na-na, előbb egy próba...És a kiábrándító tény: igen, ez egy citrusos-rózsás illat. Mégha nem is rozsdásodik a kezemen, de szúrós, éles, sokáig...Az ára miatt nem volt nehéz nagyjából 10 perc alatt lemondanom arról, hogy valaha is birtokoljam ezt a gyönyörű üvegcsét.Micsoda pech, hogy pont rajtam nem púderesedik! :-)

Kétlem, hogy türelmesen félóránként rászagolgattam volna a kezemre az első próba alkalmával. Hát, most türelmesebb voltam. Szemtelenül nagy mennyiséget locsoltam magamra, hogy garantáltam hosszan kitartson. Az eredmény: legalább 2 órán át a citrusos jelleg dominált - ezért rajtam szúrósan friss illat lett, szúróssága már-már ózonos hatású, de éreztem mellette a rózsát is. A rózsa ennyire friss, citrusos feldolgozásával még nem találkoztam, ti. egyáltalán nem tűnt édesnek. Azután...megtörtént a csoda...Valami hihetetlenül gyönyörű, finom, kiegyensúlyozott rózsaillat bontakozott ki, melyben ott maradt ez a harmatos frissesség is, de megjelent a rózsaillat szappanosan telt mélysége, mindenfajta túlzás nélkül: se nem édes, se nem savanyú, nem túl zöld és nem túl bódító - pont tökéletes! Elegáns, ártatlan, légies, törékeny - ezt eddig egyetlen illaton éreztem magamon, és az (a teljesen más jellegű) Montale White Musk volt.
Bőrközeli, letisztult élmény. A nőiességével harmóniában élő nő illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Bőrközeli, letisztult élmény. A nőiességével harmóniában élő nő illata.

Alkoholok: Alcohol Denat., t-Butyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, t-Butyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.