Astor

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. március 5.

• könnyű, krémes textúra
  • 3D-s hatás
  • szárazon és nedvesen is felvihető

Astor Eye Artist Color Waves Eye Shadow Mono Szemfesték/Szemhéjpúder - 620 Sweet Pink
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Rommie77

2019. május 10.

Leárazva vettem meg 500 forintért, mert pont egy szép arany színt kerestem. Na most nem olyan egyszerű a helyzet az arany púderekkel, mert a legtöbb nem is arany, csak sárga, vagy túl vörös, vagy túl ezüstös stb... Viszont ez a szín (800-as Sunny) szép, és tényleg arany! Úgy vettem észre, hogy ujjal a legjobb felkenni, nekem se ecsettel, se applikátorral nem igazán megy a dolog.
Az eredeti árát nem éri meg. Nekem az Astor név önmagában érdektelen, és nem is vennék többet a gyártótól. Amúgy Kínában gyártják, tökmindegy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Dortya

2019. február 9.

Fekete színbe vettem, és konkrétan nem lehet vele semmit sem dolgozni, be volt száradva, ujjal se fogott semmit :\

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Raphael

2018. október 28.

A 120 Precious Bronze van meg nekem, és egyszerűen rajongok érte.
Gyönyörű színe van, primer használata nélkül is tartós, sőt, bronzosítóként is remekül alkalmazható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

A 120 Precious Bronze van meg nekem, és egyszerűen rajongok érte.

Csibedli

2018. szeptember 14.

2016.11.17.Feketében van meg. Nagyon tartós, és intenzív.Szeretem!
2018.09.14. Minden nap használom, és még mindig az első doboz van meg, ami nagyon meglepő, alig hiányzik belőle, nincs lyuk a közepén, ahogy ez lenni szokott. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

2016.11.17.Feketében van meg. Nagyon tartós, és intenzív.Szeretem!

timity

2018. június 25.

Sötétkék és nude árnyalatokban van meg, mindkettő borzalom. Ha nem applikátorral dolgozok, hanem ecsettel, akkor semmit nem ér.. Konkrétan nem vagy csak alig lehet felvenni a színt. Applikátorral egy fokkal jobb, de nem az igazi. Ráadásul elég halvány, de gondolom a por felvétele, és felvitele miatt..Illetve ezek a "hullámok" sem segítik az egyenletes szín felvételét. Mindkettőt úgy kaptam, egy forintot nem költenék rá. Egyedüli pozitívuma a doboza, nem mozgósodik ki a teteje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

dynah13

2018. június 25.

Rozsaszin es fekete arnyalatokban szereztem be, mikor a DM-ben kiarusitottak az Astor termekeket. A rozsaszin telitalalat, de a fekete nekem annyira nem valt be, valahogy nem az a telitett arnyalat, amit kerestem. Ettol fuggetlenul jol lehet vele dolgozni, nem pereg le, szep, tartos :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Eria

2018. június 22.

Leárazva, 499 Ft-ért vettem két darabot, d* drogériában mert megszüntetik az astor forgalmazást.
120 Precious Bronze és 220 Classy Blue van meg. Kényelmes méretü darabok. Nem krémes de jól felvehető aplikátorral, és eldolgozható mindkettő. Elég telített színek, így nekem szárazon is intenzívek, alap nélkül. Tartósságukkal sem hiszem, hogy gond lesz.
A bronze nagyon szépen a bőrömbe olvad finom, természetes hatást keltve. Tökéletes hétköznapi szín. Mindkettő finoman szaténos, de nem tolakodóan csillogó.
Ezen az áron nagyszerü vétel volt, és bár drágának tartom teljes áron, a bronzot talán ugy is ujra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

AnisiaBella

2018. május 15.

Egy arany és egy taupe árnyalat van meg belőle. Bár a leírásban krémesnek titulálják, valójában egyáltalán nem az. Kemény, poros, de ha vizes ecsettel felteszem gyönyörű a szín és a nap végéig tart. Szeretem. 4 *.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Szilviams0118

2018. február 7.

nagyon szép színei vannak, de igazán vizesen mutat, magában elég kis halvány és porzik is. nekem a 620 sweet pink árnyalat van meg, féláron, teljesen megérte, az árnyalat miatt ki fogom próbálni pirosítóként is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

ildiii13

2017. november 21.

Black Night árnyalat van meg. Ahogy már előttem is írták, valóban nem intenzív fekete, inkább sötétszürke, de nekem tetszik így is a színe. Elég sokáig fenn marad, de egy egész napot nem bír ki. Akciósan megéri. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.