Astor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: szegfumonika, az összetevőket feltöltötte: ancsika678, Módosítva: 2018. március 5.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Mattitude alapozó mattító hatással bír és HD felbontásban is megállja a helyét. Vége a fénylő bőr okozta kellemetlen érzésnek, a pórusok és bőrhibák láthatatlanná válnak, így vegyen bármennyire is közelről a kamera, az arcbőröd hibátlan lesz! Természetesen matt arcbőr, akár 16 órán át tartó mattító hatás. Olajmentes, könnyed gél állagú, az alapozó színe akár 16 órán át ugyanolyan marad és nem fakul.

Monka83

2019. április 11.

Imádom! Kiváló alapozó, nem nehéz a bőröm számára és szépen fed. Szinte egész nap matt marad a bőröm, pedig fényvédőt is használok alá. Szomorú, hogy már alig lehet rendelni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Kimbike

2019. február 6.

Legjobb volt.Innen kibonult,de neten lehet venni.

Szep bor,kevesebb pattanas,tag porusokat se emelte ki.

5-6 ora utan nagyon atfenyesedett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Legjobb volt.Innen kibonult,de neten lehet venni.

Szep bor,kevesebb pattanas,tag porusokat se emelte ki.

5-6 ora utan nagyon atfenyesedett.

Sherka

2018. december 3.

Még a sulis éveimben használtam, nagyon szerettem, mert egyáltalán nem keltett maszkhatást, nem szárított, sőt, kifejezetten természetesnek hatott rajtam mindig is, úgy is, ha nem kevertem össze hidratálókrémmel. Csak azért váltottam le, mert később más árkategóriában is elkezdtem nézelődni, valamint azért, mert megtanultam a bőrtípusomnak megfelelő alapozót kiválasztani (jobb később, mint soha alapon), és hogy a bőröm nem elsősorban a mattosítást igényli. De az én ex-járatlanságom nem a termék hibája, csak dícsérni tudom. Ami miatt mégis 4 *-ot adok az az, hogy nap végére átfényesedett a bőröm ugyanúgy, mint most, amikor nem is kifejezetten mattosító alapozót használok, pedig túlontúl is szerettem fixálni sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Hene

2018. október 30.

Imadom ezt az alapozot! Egyszeruen tokeletes az ararol nem is beszelve, egy kis puder fole es 6-8 oraig matt hatast varazsol!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Debko

2018. június 25.

Nagyon jó fedést biztosít. Használat után nem fénylik a bőröm. Nap végére is megőrzi tartósságát. Csak ajánlani tudom. Kiszerelése egyszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

cseteeglerkitti

2018. június 23.

Egy idoben hasznaltam ezt az alapozot a relative kedvezo ara miatt es mert nagy remenyeket fuztem hozza.
Nekem kombinalt bortipusom van azon kivul mas gond nincs a borommel(halisten).ettol az alapozotol gyakorlatilag fel ora eltelte utan szinte folyott az arcomom a smink,kenyelmetlen viselette valt.
Az illata sem bejovos. Szoval nekem ez nagyon felejtos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Az illata sem bejovos. Szoval nekem ez nagyon felejtos.

hutashanni

2018. május 21.

Imádom, évek óta használom. Zsírosodásra hajlamos a bőröm, de ez egy csoda, nagyon sokáig bírja púder használata nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

cserpesreka

2018. április 17.

Most találtam rá és imádom .... persze kivonul.... pedig nagyon jól teljesít púderrel. Imádom. 4 évig a skin matchet használtam aztán lecseréltek pár elemet benne és fehér kupakos lett és így elhagytam a márkát de jött ez és bebizonyította, hogy az astor az egyik legjobb alapozo gyártó. Sírni tudnék, hogy nem lesz többé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

gpetraam

2018. március 26.

Leárazva vettem a Rossmanban, gondoltam, kipróbálok egy másik márkát. Lassan 2-3 hónapja használom, heti 2-3x maximum. Használat után másnap telelesz az arcom apróbb pattanásokkal... eddig nem voltam biztos, hogy ez okozza, de már csak ezt kenem az arcomra a hidratálókrémen kívül, szóval csak ő lehet a lúdas. :/ Kár, mert szépen fed, 12 órát simán fent van, bár a mattító hatása nálam max fél óra, de a színe is megfelelő. Hamar fogy is ahhoz képest, hogy ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Tiziana

2018. március 17.

JAJ NE! hová vonul ki??? végre egy alapozó ami nem drága és tökéletes, még a kombinált bőrt
is ki tudja egyenlíteni, nem csomósodik, nem maszk hatású, stb.stb.stb.
Miért mindig az szűnik meg, amit szeretek? Talán neten rendelhető lesz még...talán...
Theodora, mindenesetre köszi szépen az infót!
update: a Notinon láttam még belőle!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

is ki tudja egyenlíteni, nem csomósodik, nem maszk hatású, stb.stb.stb.
Theodora, mindenesetre köszi szépen az infót!
update: a Notinon láttam még belőle!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.