Astor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2015. március 17.

Alapozóként, púderként és primerként is használható.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

reddie

2019. október 16.

Alapozóként és púderként is bevált, tökéletesen funkcionál, nagyon kedvelem ezt a terméket. A csomagolását szintén nagyon szeretem, stabil, nem szétnyílós doboza van, praktikusan tükörrel és szivaccsal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 16.

Kajla

2018. augusztus 9.

Nagyon szeretem ezt a terméket.
Igaz, én csak púderként használtam, de annak nagyon jó volt.
990 Ft-ért vettem a dm-ben egyébként, bőven megérte az árát. Nagyon kellemes az arcon, nem szárított, nem volt poros hatása, egységesíti az arcbőrt. A bőrhibákat nem tűnteti el, de ha alá alapozózol, sem üt el, és nem ül bele a pórusokba.
Plusz a doboza is nagyon praktikus, tipikus beledobom a táskámba és megyek tovább.:)
Szóval, összességében mindenképpen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Nagyon szeretem ezt a terméket.
Igaz, én csak púderként használtam, de annak nagyon jó volt.
Szóval, összességében mindenképpen 5*

AnnaLAKK

2018. január 27.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Könnyed közepesen fedő púderként viselkedik a bőrömön. A termék legelőnyösebb tulajdonsága, hogy kis vízzel korrektorként, vagy alapozóként szoktam pár helyre tenni belőle és szép vékonyan eldolgozni, majd szárazon púderként használom. Nekem bevált a nap közepén ugyan frissíteni kell, de szép matt hatást eredményez. A csomagolása kifejezetten praktikus tükör alapozó szivacs és szivacstartó is van benne. A táskámban könnyen elfér mindig velem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

nemethanna196

2017. szeptember 27.

Nagyon nagyon szeretem ezt a terméket, nem tudnám elképzelni a mindennapjaimat nélküle.
A három állítólagos funkciója közül (alapozó, primer, púder) csak az utóbbit használom rendszeresen, nekem púderként vált be a legjobban. Egységesíti az arcom színét, szépen mattítja a bőrömet és szuperül fixál azonban egyáltalán nincs maszk hatása és ami számomra a legeslegfontosabb, hogy nem nehezíti el a bőröm. Ezért is nem használtam púdert vagy évekig, gyűlöltem a plusz poros réteg érzését és tapintását, itt azonban semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Bármilyen alapozóval jól és szépen működik, szuperül fixál is. A tartóssága nem rossz, de azért 24 órát nem bír ki átfényesedés nélkül, néha picit javítani kell rajta. Mindig ecsettel, nem pedig szivaccsal használom.
Kipróbáltam egyébként primerként és alapozóként is, de ilyen téren nem nyűgözött le a termék. Önmagában nem nagyon van fedése, bőrhibák eltüntetni és korrigálni nem tud. Mint írtam, én púderként tekintek rá, így imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

kisanyo

2017. június 13.

Akciósan vettem a DM-ben, 999.- Ft-ért. Ennél jóval többet is megérne, már csak a kialakítása miatt is. Praktikus, jól záródó dobozkája van, tükörrel és szivaccsal, emiatt nyugodtan magammal vihetem. Reggel jobban szeretem ecsettel felvinni, a szivacsot szerintem nedvesen érdemes használni vele egy minimál sminkhez. A színét el kell találni, érdemes körültekintően tesztelni az üzletben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

timilla

2017. május 17.

Púderként használom, szigorúan csak ecsettel felvive az arcomra, így nagyon szép, hamvas finishe van, egyáltalán nem maszkos-poros. Kb. fél napot bír ki a homlokom vele, aztán átfényesedik, de mondjuk a kozmetikai iparnak még nem sikerült olyan púdert gyártania szerintem, amivel nem így történik. Ár-érték arányban jó kis púder ez, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

pihe

2016. december 3.

Púderként használom, nagyon szeretem. Gyönyörűen lemattítja az arcbőrömet, és még egy plussz fedést is kölcsönöz neki.A csomagolása nagyon praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

reky82

2016. október 6.

Púderként használom, nagyon bevált így. A többi általam kipróbált mattító púder nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Ez sem tart egész nap, legalábbis nyáron a melegben, de egy napközbeni korrekcióval szuper. Sajnos elég drága, és ahhoz képest kicsi, de kuponnal vásárolva már nem olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

Lorkaborka

2016. augusztus 18.

Fedőpúderként használom, nem rossz, de 24 órás tartósságot ne várjunk tőle. A csomagolását nagyon szeretem, praktikus a dobozkája a tükörrel és a külön szivacstartóval. Alapozóként nem próbáltam, valószínűleg nem is fogom, mert nem szoktak működni nálam így.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Leander

2016. augusztus 14.

Púdernek túl vastag, rizsporos hatású, nem igazán jött be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Púdernek túl vastag, rizsporos hatású, nem igazán jött be sajnos.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.