Atelier Cologne

Ár:   18 900 Ft, 29 000 Ft és 46 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Ár:   18 900 Ft, 29 000 Ft és 46 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

„Egész éjjel felváltva vezettek dél felé… A bergamott fák között felhajtottak a villa irányába. Az asztal már terítve volt, roskadozott a finomságoktól. Nem lepte meg őket, amikor újra találkoztak: a vendéglátók még mindig egy pár voltak, csakúgy mint régen. A találkozáskor rögtön felötlött bennük a közösen eltöltött gyönyörű időszak…”

A Bergamote Soleil főszereplője a calabriai bergamottnarancs. Fantasztikus minőségű felhasznált olaj mellé keserűnarancs, egyiptomi jázmin, provanszi levendula, szlovén tölgymoha társul – határtalanul friss, örömteli és szerethető. Hamisítatlan dél-olasz hangulat.

Fejillat: ambrette, bergamott, keserűnarancs
Szívillat: jázmin, kardamom, levendula
Alapillat: ámbra, tölgymoha, vetiver

Nessy

2020. december 9.

Imádom a bergamot fanyar illatát, így természetesen ez a parfüm is tetszik. Nem lenne az elsők között amit teljes kiszerelésben megvennék, elég sok Atelier parfümben van némi bergamot, ez egy lineárisabb darab, amivel nincs is semmi gond, de így az izgalmas illatjegyek, pl. tölgymoha, vetiver, nem igazán tudnak kibontakozni. Harsogó bergamotfelhő után természetes levendula aroma, majd egy lágy citrusos nyom marad a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

googles

2018. július 27.

Beszereztem, mivel a tesztelős időszak alatt végig annyira tetszett. Ez azért meleg időre való szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 27.

melwin

2017. október 13.

Ez egy igazi komfort illat számomra. Az a fajta illat, ami mosolyt csal az arcomra. Ha megszagolom az alkaromra fújt csodát, mélyen szívom magamba a kellemességet. A nyitás erőteljesen keserű narancsos, ami nálam kb 5 perc után elillan, a leszáradás csodás, valahogy a citrusossága mellett krémesen símogat. Hiába vége a nyárnak, ez az illat most ősszel is gyönyörű. Nem tudok vele betelni, mintám hamarosan felváltja egy üveg :P Egyetlen hibája a tartóssága, nagyon gyorsan tovaszáll, kb 3 óra, de nekem még így is megéri. A szillázs közepes, de ennél a típusú parfümnél ez így van rendjén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

mrsgrob

2017. augusztus 23.

Idén nyáron az Atelier Cologne két illatával ismerkedtem meg (Trefle Pur és Bergamote Soleil) és mindkettő kedvenc lett. Sokkal hosszabban kitartanak mint az eddigi nyári illataim (Acqua di parma Mirto di Panarea, Hermès Un Jardin Sur Le Nil ) ami nagyon kellemes meglepetés volt.
Rajtam a Bergamote Soleil igazi, erőteljes(!) keserű narancs illatként jelenik meg. Unisex. Lusta, meleg nyári nap ugrik be róla mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol, Coumarin, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol