Atelier Cologne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2015-ben megjelent uniszex illat, cologne absolue töménységben.

Fejjegyek: szicíliai citrom, szecsuáni bors, angyalgyökér

Szívjegyek: egyiptomi jázmin, füge, galbánum

Alapjegyek: tömjén, fehér ámbra, tonkabab

Atelier Cologne - Jasmin Angélique luxusparfüm minták és fújósok eladók. 5ml = 2200 Ft, 10ml = 3900 Ft
Ár: 2200 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 1.500 - 2.500 Ft , Eladó: VEGICE
Állapot: Fújósok kiadók , Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost, személyes átvétel
eveartstar

2019. július 9.

Bahhh...jaj..olyan szagú maradt a kezem tőle, mintha most pucoltam volna meg a leveshez a zöldségeket...nem soha soha more!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

Burya

2018. június 3.

Hű, hát őt nehéz jellemeznem. Mostanában sok jázminos illatot teszteltem, elsősorban a valódi jázmin illatát keresve (meg is találtam: Montale Jasmin Full), de szívesen ismerkedem olyan illatokkal is, ahol játszanak a különböző jázminos kombinációkkal. Ez az illat annyiban biztosan egyedülálló, hogy eddig ez az egyetlen olyan, amiben tömjénnel keverték a jázmint. Ami külön jó pont, hogy vanília sehol nincs benne, viszont a tonkabab-ámbra-galbánum-füge kombináció az én ízlésemhez mérten sajnos így is átlökte az édes kategóriába. Kifújás után egyébként ez még annyira nem erőteljes, akkor sokkal inkább borsos, tömjénes, nehezebb az illat, majd ez szépen szelídül és végül megállapodik egy édeskés, jázminos, puha illatként. Nem az én világom, de szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Musil

2016. február 25.

Rendkívül harsány zöld a nyitánya, engem ez sokáig el is ijesztett a papírról történő illatolás során. Végül rászántam magam, hogy adjak neki esélyt bőrön kipróbálva is. Jó döntésnek bizonyult, a nagyon erősen zöld jegyek 2-3 percen belül szépen lecsengtek, és maradt a gyönyörűen szép jázminillat, kissé füstös, kissé indolos formában. Üdítő, friss, tavaszias, mosolygós, vidám! Az illat tartóssága kiváló, ami külön öröm egy ilyen könnyedebb műfaj esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citral, Citronellol, Linalool, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Eugenol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol