Atelier Cologne

Ár:   23 000 Ft és 46 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LocseiZsuzsanna, Módosítva: 2020. június 30.

Ár:   23 000 Ft és 46 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: kínai osmanthus, olasz citrom, cédrus

Ár: 17 000 , Eladó: thisisnorah
Állapot: új, bontott, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, ha nagyon muszáj posta

Nessy

2020. december 18.

Nagyon illik hozzá ez a narancssárga címke. Jó kedvű, barátságos, üde illat, szépen összeállított harmónia a három fő összetevővel, mindhárom jelen van, egyik sem kifejezetten hangsúlyos. Az elején picit szúrósabb a kelleténél, itt jutott eszembe, hogy már éreztem hasonlót, előszőr a Moschino Funny!-ra gondoltam, de igazából az I love Love-nak van nagyon hasonló nyitánya. Így a parfüm ár-érték arányát egy kicsit megkérdőjelezem, hiába elegánsabb, természetesebb hatású mint az előbb említett illatok. Enyhén még délután is érezhető, ez pedig a finomságát és könnyedségét tekintve nagy szó! Boldogan elfújnám, ha megkapnám valakitől, de már annyi különlegesebb Atelier illatot felfedeztem, hogy őt nem teszem a kívánságlistámra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

LocseiZsuzsanna

2020. július 22.

Azt hittem többen ismerik és használják, illetve próbálták, de ezek szerint én vagyok az első aki itt véleményezi. Kellemes, friss, zöldes-teás nyári illat. Citrusosan indít és csodálatos (aki ismeri magát az osmantus virágot) valódi természetes osmanthus a lecsengése, nem férfias, nem szúrós egyáltalán. Azt nem tudom írni, hogy ebben a kategóriában kiemelkedő, különös lenne, de nem rossz, annyira nem rossz, hogy aki a teásat, frisset szereti, az tökéletesen meg is lehet vele elégedve. Számomra azért más mint a többi, mert magas arányban természetes összetevői vannak, amit a ház büszkén hirdet is, és bevallom, én is szívesebben fújok magamra minél természetesebb "szereket", elkerülve hogy a szervezetem túl sok nemkívánatos kemikáliához jusson. Ezért bevállalom akár azt is, hogy kisebb szillázs, rövidebb tartósság jellemezze. De itt az a szerencse, óriási kompromisszumot nem kell kötni, az én bőrömön sokáig megmarad, és még csak nem is kell az orromat a bőrömre nyomni hogy érezzem. Nem extravagáns illat, nem különc, nem egetrengető, de "műfajában" szép és bárhová viselhető, korosztály nélkül. Csak azt bántam meg, hogy 100ml-t rendeltem, elég lett volna 30 is, a sok más illatom mellett, nem baj, így mások kíváncsiságát is ki tudom elégíteni, ha igény van rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Cinnamate, Citral, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate