Atelier Cologne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A cég alapítóit számos közel-keleti és ázsiai utazás inspirálta, amikor létrehoztak egy új Colognes Absolue sorozatot Collection Orient néven. A kollekció öt parfümje közül a Mimosa Indigo meghatározó eleme az Indiából származó mimóza.

Fejjegyek: mandarin, bergamot és sáfrány

Szívjegyek: mimóza, bőr és orgona

Alapjegyek: szantálfa, vanília, pézsma

Parfuwoman

2019. május 5.

Rajtam ő csupán bőr és bőr és bőr. Se mimóza,se orgona ,csak egy kis krémes hatású ,lágy bőr. Én bevallom őszintén nem vagyok oda a bőrös illatokért,de parfümrajongóként minden utamba kerülő parfümöt igyekszem megillatolni,mert értek már meglepetések . Aki szereti a bőrös parfümöket ,annak nagyon ajánlom,lágy ,könnyed illat,nem egy vadabb ,vagy inkább vagányOmbre Leather (TF) vagy Gallop(Hermès). Elég bőrközeli darab,érdemes nagyvonalúan fújkálni. Uniszex illat,de talán nőkön jobban mutat,pasiknak van elég karakteresebb ,szexibb bőrillat is.
3*,mert nem az én illatom,de kellemes ,nem elcsépelt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

3*,mert nem az én illatom,de kellemes ,nem elcsépelt

Marcsi66

2017. március 13.

Nem túl rég ismerem ezt a márkát,de az ízlésemet hűen tükrözi,,,,,nagyon szeretem a jó minőségű árút,de azt viszont nem,ha ordít a luxus,nagyon előtérbe
" igenis drága vagyok" ezek a parfümök a diszkréten előkelőek inkább,és nagyon jól ki lehet használni, Ebből már télen vettem egy mintát,és most örülök,h nem használtam el teljesen,mert ez tavasszal nyílik ki igazán,hidegben ez az álmodozó kényes mimóza,rajtam nem sokat mutatott.Finom komfort illat,amit tényleg komolyabb eseményeken is viselnék,,,,visszafogott de nagyon jól kiérezni a fűszereket,majd a virág törékenységét,erősen megtartja egy fás alap,leheletnyi vanília és pézsma érzékiséget sugall.Tisztaság gyönyöre,azért is kapja a maximumot!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

emb1p3

2016. október 18.

Erre az illatra tényleg minden illatkategória ráhúzható, a szantál, a sáfrány, a vanília adnak neki egy fűszeres, nehezebb atmoszférát, a mimóza törékeny, illanó aurája miatt mondhatjuk, hogy virágos, de van benne azért kemény, fás tartás is bőven. Nem tudom mi ez, de jó nagyon. Könnyen viselhető, bókvadász illat, de mégis van mélysége és személyisége, igazi jelenség, kétkedőknek érdemes vele kezdeni a niche univerzummal való ismerkedést. Valódi "kis fekete", nincs alkalom, ahová ne felelne meg, sosem under- vagy overstatement, se sok, se kevés. Sajnos rajtam cologne tartósság, nem értem, mért nem bírnak már kitalálni valamit erre a problémára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Linalool, Coumarin, Geraniol, Benzyl Benzoate