Atelier Cologne

Ár:   22 000 Ft, 41 400 Ft és 62 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2020. december 21.

Ár:   22 000 Ft, 41 400 Ft és 62 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: indonéz pacsuli, olasz pomelo, indiai rózsabors

Nessy

2020. december 14.

Minden nap az első teendőim között van kinyitni az aktuális kalendárium ablakot. Március óta, egy-két naptól eltekintve, home officeban vagyok, így a reggeli parfüm felfedezés majdhogynem a napom fénypontja. Mikor megkaptam, átnéztem milyen illatok lesznek a naptárban, de azóta direkt nem nézek a hátlapra, hogy legalább egy kicsi meglepetés maradjon. Bevallom, ő volt akit legkevésbé vártam, az eddigi illatokat egyből nyakra és csuklómra fújtam, őt elővigyázatosságból csak csuklóra. Hál Istennek egy mediterrán vitorlázásnak nem ilyen illata van! A nyitány....hiába próbálták megzabolázni a pacsulit a pomeloval, még így is nagyon ódivatú. Fűszeres is, főleg az ánizs illatát érezni, ami szintén nem a kedvencem. Attól, hogy valami régimódi, még nem feltétlen rossz (lásd Guerlain Jicky, imádom!), az sem baj, ha valami nem illeszkedik az aktuális trendekbe, az nálam még előny is, de ez a parfüm még így is csalódás. Azt gondoltam, hogy az erősebb illatjegyek miatt majd tartósabb lesz, de még azt sem mondanám... Azért nem 1 csillagot adok, mert a leszáradása egész kellemes, borsos, halvány citrusos, tengervizes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Geraniol, Benzyl Alcohol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.