Atelier Cologne

Ár:   17 600-40 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Ár:   17 600-40 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2011-ben megjelent uniszex fás illat.

Fejjegyek: koriander, lime, citrom

Szívjegyek: vetiver, jázmin, tölgymoha

Alapjegyek: vanília, tölgy, ámbra

Atelier Cologne - Vanille Insensée luxusparfüm minták és fújósok eladók. 5ml = 2200 Ft, 10ml = 3900 Ft
Ár: 2200 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.

Nessy

2020. december 16.

Én mindkét tábort meg tudom érteni, érzem benne az orvosság szagot, az ódon, dohos házat, ha az orromat a csuklómhoz nyomom.
De ha nem tulajdonítok neki ekkora jelentőséget, akkor kellemes, nem émelyítő, vaníliás puhaságot érzek a levegőben.
A nyitánya nagyon tetszik, kötött plédes bekuckózós érzetem lesz tőle...pedig távolról sem vagyok rajongója az édes és vaníliás illatoknak. A citrusok nagyon jót tettek ennek a parfümnek, kár, hogy nem tartós a hatásuk...
A fás, száraz vaníliás leszáradás hosszan tartó, de az már nem annyira tetszik nekem...én is órákig gondolkodtam, hogy melyik parfümre emlékezetet ebben a szakaszban:
Guerlain Shalimar EDT (egy vintage darabot birtokoltam...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Guerlain Shalimar EDT (egy vintage darabot birtokoltam...).

aidanne

2020. április 2.

Olyan regota ismerem es valahogy sosem velemenyeztem.. eddig. Most ot viselem es igen jol esik ebben a huvos de mar tavasz sarkaban levo idojarasban.
Igai unisex, valoban fas illat ami az egyik kedvenc illat-stilusom. Puha, nem tolakodo parfum. A vanilia igencsak uj kontosben -pedig azota amiota ez az illatka megjelent igencsak sok vanilia illat jelent meg a piacon-es egeszen egyedi tartalommal. Erezni benne egy csipetnyi koriandert, pici citrust es a vanilia a tolgymohaval er igazan ossze. Fantasztikus paros. Egyik az izgalmat mig masik a puhasagat adja. Remek illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

GardenofEve01

2019. október 3.

Csupán egy mintával rendelkezem belőle, amit egy vásárláshoz kaptam, de elképesztő mennyire jó illata van. Rajtam egy kicsit citromos beütése van ennek a vaníliának. Rendkívül édes, hosszantartó. Sokszor még másnap is érzem a csuklómon. Az ennyire karakteres-bivalyerős parfümök titka, hogy csak egy kis mennyiséget érdemes felfújni belőlük, mert különben azonnal a ló túloldalán találja magát az ember, és átmegy rettenet büdösbe. A kevesebb több!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

bodi.kriszti92

2018. augusztus 27.

Mókás, rajtam semennyire nem mutat semmi vaníliásat, de még véletlenül sem.. aztán ilyen ősrégi patika szagom lesz -.-' Vagy orvosi rendelő, "nyanya szag", dohos ház?! Nem is tudom..... Úgy mindegyik egyben. Szóval érdekes, tényleg ez az illat az? o.O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Torpece

2018. május 14.

Nagyon rákészültem lelkiekben, valami nagyon finom vaniliás különlegességre számítottam. Sajnos nagyon nem olyan, kimondottan zavaró számomra szegénykém jelenléte. Ha úgy szagoltam volna meg, hogy nem tudom Atelier Cologne illattal van dolgom, bizony simán rámondanám, hogy valami olcsó illatocska, sajnos nekem nagyon nem luxus kategóriás illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 14.

melwin

2017. október 16.

Nagyon különleges vaníliás illat. Akárhányszor szagolom mindig más oldalát mutatja. Van amikor tiszta vaníliát érzek, amiért alapvetően nem rajongok, de amint mélyebbre szippantom, már ki is tűnik a citrus. Van mikor a koriander dominál, mikor megszimatolom. Érdekes módon, mintha az elején gyengén indulna és mintha felerősödne az idő múlásával. Emlékeztet egy régen használt parfümömre, aminek biztos, hogy nem fog eszembe jutni a neve. Nagyon kevés édes parfümmel vagyok jóba, de úgy néz ki ez nyerő lesz, a csipetnyi savanyúságot belecsempésző citrusok miatt és a koriander frissesége végett. Kellemes, ezt bármilyen eseményre el tudom képzelni hordani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

Marcsi66

2017. szeptember 30.

Most kaptam belőle egy kis üveggel,,,,és remélem nem fogom eladni ( nem annyira tartós rajtam ) Az illata ragyogó,olyan mintha a vanília szerelmes lenne,tiszta és ártatlan ez az érzelem,és csak a mosoly boldogság fogalma az övé.Nem egy átlagos vanília,az alapot ő adja,és ez nagyon puha,belesüpped a koriander csavarossága,a citrom leheletnyi,a virágok megbújnak vlahol,a tölgymoha is diszkréten, Nagyon jók az arányok,egyáltalán nem túl édes,púderes elegáns parfüm,( stílus visszafogott )

up, a tartóssága rendben( eladásról,szó nem lehet,nagyon úgy néz ki h alap parfümök közé egy újabb költözött,,rajongás és elismerés,a környezetem válasza.

up,2db van még belőle N betűs parfümériában,,,,azt hittem rosszul látok,LEÁRAZVA de nagyon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Palomita

2017. augusztus 19.

Ha közeleg az ősz, mindig sóvárgással fordulok a gourmand illatok felé, de az émelyítő édességet nem viselem el, így kevés vaníliás illattal "vagyok jóban". Ő nem éppen gourmand, viszont nem is gejl, hanem egy olyan leheletkönnyű, fás-fűszeres vanília, amit még a kánikulában is kellemes viselni (tesztelve!). Mostanság, ha nem tudom, mit fújjak magamra reggel, érte nyúlok leggyakrabban. Rajtam is kijön az a gyógyszerillatra hajazó mellékzönge, amit mások is említenek, viszont nekem nagyon bejön, izgalmas karaktert alkot a többi lágyabb jeggyel, és üdítően hat a forróságban - gyanítom, hogy a koriander áll a háttérben. Csak azért négyes, mert az 5 csillagot a katartikus illatélményeknek tartogatom, ő pedig "csak egyszerűen" egy nagyon szép parfüm számomra.
Amúgy van más is rajtam kívül, akit a Diptyque Eau Duelle-jére emlékeztet? Nem is kicsit...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Reginaaa

2017. július 12.

Elmondhatatlan szerelem.
Megdöbbentően Nő !
Mintha egy gyönyörű autoban egy gyönyörű Nő ülne te meg a mögötte lévő autoban lehuzott ablak mellett megkapnad ezt az illatot ....
Megall a vilag...❤️❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Elmondhatatlan szerelem.
Megdöbbentően Nő !
Megall a vilag...❤️❤️

andrea91

2017. május 18.

Már-már meglepő hogy mennyire megszerettem. A vanília-citrus nekem valahogy mindig abszurdnak hatott, egészen eddig, mert ez nagyon is harmonikus, minimálisan se sütizés nagyinál hatású, egészen varázslatos aurája van. Ritkán érzem magaménak, van benne valami megállapodottság, érettség, teljes lelki összhang, ami a jelenlegi életemmel körülbelül összeegyeztethetetlen, illetve még nem értem el oda, így csak azon a kevés teljesen nyugodt semmittevős romantikus napokon használom, amikor sikerül kiürítenem a fejem is, nem agyalok, nem rohanok, nincs se házi se nemházi munka, csak pihenés :) szaladgálósnak sajnos szerintem abszolút nem, márpedig én általában futok, sietek is és a fejem is tele van könyvjelzőkkel...:) aki viszont megtalálta már a helyét, és egy kicsit nyugodtabb életszakaszhoz ért, nagyon bátran ajánlom, szignatúra alapanyag!;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.