Aubrey Organics

Ár:   $13.56   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. március 1.

Ár:   $13.56
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

• UVB + UVA védelemmel
  • Gluténmentes
  • Érzékeny bőrre
  • 40 percig vízálló
  • Vegán

12% cink-oxid, 5,6% titánim-dioxid.

klaris171

2015. július 22.

2015.04.22.:
Hasonló elvárásaim voltak mint az előttem véleményezőnek és szintén nagyon bevált ez a fizikai fényvédő!
Nekem vízhiányos, száraz-normál bőröm van, aláhidratálással és anélkül (!!) is szuper, azonnal beszívódik és matt, normál színű marad a bőröm, nem könnyezek tőle.
Ugyanannyire szeretem mint a PC színezett fizikai fényvédőjét. :)

Update 2015.07.22:
Még mindig nagyon szeretem, a mostani 40 fokban is teljesen matt marad! Az állagát tekintve mégiscsak masszívabb a PC-hez képest, de a nyaranta normál állapotba váltó bőrömön sem érzem nehéznek, kicsit nehezebb elkenni, de aztán azonnal beszívódik és nem fehérít, nem csillogtat.
Szerintem nagyon megéri a rendelős macerát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

2015.04.22.:
Ugyanannyire szeretem mint a PC színezett fizikai fényvédőjét. :)

Update 2015.07.22:
Szerintem nagyon megéri a rendelős macerát! :)

Mara

2015. június 6.

iHerbről rendeltem még kora tavasszal. Szeretem ezt a fényvédőt, egy jó ideje használom. Felkenem magamra belőle minden nap az ajánlott mennyiséget. Száraz a bőröm, de nagyon kellemes, melegebb időben még hidratálókrém nélkül is egészen jó a gazdag állagának köszönhetően. Teljesen mattra szárad, a fehérsége eltűnik [1,4 milinél már azért ez is elég fontos] pár percen belül, de szeretem a bőrömbe masszírozni. Nem könnyezik tőle a szemem sem.

Tegnap két órát ültem a napon ezzel a fényvédővel az arcomon és a Bourjois CC krémével és egy kicsit sem pirultam le, ennek nagyon örülök. Próbáljátok ki, tényleg szuper. [Ha valaki rendelne iHerbről szívesen küldök kuponkódot hozzá.]

Írtam róla bővebben is itt: http://www.makeupuniverse.net/2015/05/fenyvedelem-aubrey-organics-natural-sun.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

kendermagdi

2015. április 11.

Mindenképpen fizikai fényvédőt akartam, lehetőleg alacsonyabb árkategóriában. Még ha az iherb.com - ról is kellett megrendelni, ezeknek a feltételeknek megfelelt. Ami magát a terméket illeti, szintén maradéktalanul kielégíti az elvárásaimat, amik a következők voltak: szép, minőségi összetevők, legalább SPF 30, ne hagyjon maga után zsíros utóérzetet, ne okozzon pattanást, irritációt és felkenés után ne úgy nézzek ki, mintha gésának maszkíroztam volna magam, tehát próbáljon diszkrétebb fehér réteget hagyni maga után :) Ami egy tisztán fizikai fényvédőnek nem túl könnyű feladat, de nem is lehetetlen. Igazából a PC Resist super-light daily wrinkle defense termékhez tudnám hasonlítani összhatásban, bár az színezett. A zsírosodásra és pattanásra hajlamos arcbőröm teljesen matt fényű lett felkenés után, nem is zsírosodott órákkal később sem. A szárazabb részeket hajlamos kiemelni, így kipróbáltam úgy is, ha előtte hidratálókrémezek és így is matt maradt az arcom, nem fénylett át. Alig észrevehető fehér réteget hagy maga után, de ezt meg tudom neki bocsátani :) Mindent összevetve abszolút ajánlom, maximálisan megérte az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Lonicera Japonica Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Forrás: truth-in-aging, BFT

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.