Auchan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Banszky, az összetevőket feltöltötte: FarkasSzonja0713, Módosítva: 2020. július 16.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Samponok

Normál hajra ajánlott sampon, extra nagy kiszerelésben.

Lea2

2019. június 15.

nem rossz, gyakori hajmosáshoz rendben van. Kellemes az illata. Nekem viszont túl lágy, ha beleizzadok a hosszú hajamba kicsit erősebb tisztitóhatású sampon kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 15.