Aura

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 28.

Természetes matt színű bronzer és kontúrozó

Nincs narancsos tónusa, szép természetes matt barna színű. <br /> <br />Önmagában is használható bronzosításhoz, de sminkelés során matt kontúrozáshoz is.

Corra

2017. augusztus 5.

Picit csalódtam benne, de nem a minőségben, csak a színben. Én a Bahamas árnyalatot használom a középtónusú bőrömön, és ennél szürkésebb barnára számítottam az alapján, hogy azt írják, nins narancsos tónusa. Talán valóban nem narancsos, de nem is hideg árnyalat semmiképpen. Igaz, legalább valóban teljesen matt. Szerencse, hogy nem kontúrozni, hanem csak egy kis életet akartam vinni vele a bőrömre, ami, ha pont olyan világos alapozót vagy púdert használok, mint a nyakam, már túl sápadtnak tűnik. Akkor szép a végeredmény, ha legyezőecsettel éppen csak megérintem a hajtövet és halántékot, orr közepét, meg az arccsont felső részét. Más ecsettel nekem könnyű túl sokat feltenni belőle. Legközelebb biztos, hogy én is a legsötétebb árnyalatot választom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Tesa

2016. december 24.

A legsötétebb árnyalatot választottam, mivel a boltban a rossz fények mellett az tűnt leghidegebbnek, legbarnásabbnak. Szerencsére eltaláltam a színt, tökéletes! Kontúrozáshoz használom elsősorban. A csomagolása az Aurától megszokottan masszív, tartalmaz tükröt is.
Tartóssága talán nem annyira kiemelkedő, könnyen "lekönyökölhető", és picit foltosabban kopik, kb. 5-6 órát bír, annak ellenére, hogy az alapozó tartós és használok primer-t.
Nekem bőven megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Nekem bőven megfelel.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Sodium Dehydroacetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).