Aura

Ár:   1010 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   1,14 g
Kategória:   Sminkek szájra

Puha, lágyan krémes textúrájú szájkontúrozó ceruza, hihetetlenül erős, hosszan tartó formula. Nem maszatolódik, nem megy túl a száj kontúrvonalán. Hidratáló anyagokat tartalmaz, mint az E-vitamin. Anti-aging hatású. Táplálja az ajak vékony bőrét.

tonic

2019. április 14.

2017.03.22.
Három színben vettem meg,mindegyik szép árnyalat,nem szárít,viszonylag krémesnek mondható, a tartósságot még tesztelem,de jó minőségű ceruza,ami satírozáshoz, 'alapnak" is jó.
Update
A véleményem továbbra is maximálisan pozitív,viszont az egyetlen problémám,h csalóka a szín az oldalon (és túl kicsi a kép),ahol rendelni lehet. Vettem időközben egy olyat,amivel kb hullának néz ki az ember,azóta meg nem merek kísérletezni,hogy kidobjam... kár,mert egyébként nagyon jó minőség,nekem elég tartós is,nem szárít,stb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

2017.03.22.
Update

trixi89

2017. április 28.

Nude árnyalat van meg, nagyon jól passzol a rúzsomhoz. Könnyű pontos vonalat húzni vele, nem karcol, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

babee28

2017. január 26.

3 szín is megvan belőle, nagyon szeretem. Jó minőségű, puha, élénk színűek ezek a ceruzák, és az ára is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

mesikevagyok

2017. január 5.

Nagyon jó! Puha, krémes, tartós, intenzív. Mindent tud, amit egy szájkontúrozónak tudnia kell. Én az egész számat is be szoktam vele satírozni. Egyáltalán nem szárít. Több színben is be fogom szerezni. Az ára pedig nekem tökéletesen megfelel. És ami a legfontosabb: nagyon jól hegyezhető az Aura saját hegyezőjével (persze lehet más éles hegyezővel is, de tényleg nagyon jó az Aura hegyezője)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate