Aura

Ár:   1430 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A micellás víz alaposan megtisztítja az arcbőrt, gyorsan és hatékonyan eltávolítja az összes szennyeződést és a smink nyomait. Öblítést nem igényel. Rózsa, aloe vera, kamilla kivonatos. Nagyon kellemes az illata. Vattakorongra téve nem szívódik be, nem oszlik el azonnal, mint a legtöbb tonik vagy tisztító víz, ezért nagyon hatékonyan lehet vele ápolni, tisztítani a bőrt.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tonic

2019. április 14.

2017.márc.22.
Tetszett a leírás,az alapján választottam.Elsőre bejött,remélem a továbbiakban is jó lesz nem úgy,mint az argános Paese,amitől kipirosodtam anno.
Update
Nagyon megszerettem,nagyon jól ápolja,tisztítja a bőrt, még az illata sem zavaró, sőt nagyon finom,nagy sajnálatomra már nem lehet ott rendelni,ahol korábban,nem tudom miért, és Szerbia felé nem járok,így nem tudom hol vehetnék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

2017.márc.22.
Update

macskaszem08

2017. január 26.

Karácsonyra kaptam, nagyon szeretem. Sokszor tonik helyett használom. Imádom, nem feszül a bőröm tőle, szemre is nyugodtan lehet tenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

jamborjuli73

2016. november 30.

Szépen eltávolítja a sminket, nem irritálja a szemem. Minimális illata van, nem zavaró. Nem csak tisztítja, hanem frissíti is a bőröm. Sokkal jobb, mint a nagy márkás sminklemosók, amiket idáig használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

babee28

2016. november 29.

Nekem bevàlt.Tisztít, gyorsan leszedi a sminkem és úgy érzem hidratàl is. Nem csípi a szemet, nem ragacsos. Örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.