Aura

Ár:   3270 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HNReni, Módosítva: 2018. december 29.

• Erős fedőképesség, szinte camouflage hatás.
  • Legalább 12 órán át tartós.
  • SPF30 fényvédelem.
  • Selymes, matt felület, amely lehetővé teszi és növeli a természetes bőr kinézetet.
  • Gyorsan, könnyen kenhető, a bőr melegével megolvad.
  • "Második bőr" hatás - könnyed a nap folyamán, nem nehezíti el a bőrt.
  • Speciális pigmenteket tartalmaz, amelyek maximalizálják a bőr színének és fényének intenzitását.
  • Teljesen matt finish.

balankaa01

2019. szeptember 4.

A színválasztékon kívül minden szempontból meg vagyok vele elégedve. 6 árnyalatban kapható, ha nem tévedek. A 411 Creme árnyalat világos nekem, én keverem egy másik, sötétebb alapozóval, így tökéletes.
De próbáltam magában is, félreértés ne essék: nem oxidálódik, annyira nem fényesedik át, bár én használok alá egy szilikonos primert, majd fixálom púderrel és sprayvel is. Szerintem nedves blenderrel érdemes eldolgozni.
A csomagolás nekem tetszik, kétbalkezes-biztos, legalább nem kell attól tartanom, hogy összetörik, ha netán leejtem. És külön örülök a benne levő fényvédőnek.
Minden elismerésem Auráéknak, megint sikerült nagyot alkotni. Újravevős lesz, nem is kérdés. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag