aussie

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: EBoglarka, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Szomjoltó a szomjazó hajnak

Bármin menjen is a haj keresztül, ez az ügyes megoldás visszaadja számára korábbi szépségét. Ausztrál makadámiadió olajjal. Gyönyörű és fényes hajat hagy maga után.

Virvatuli

2020. január 8.

Praktikus a csomagolása, de ahhoz képest, hogy száraz, szomjazó hajra ajánlják, nem tud eleget. Sem elég puha, sem elég fényes nem lett tőle a hajam. A csodától messze áll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 8.

szogireka

2019. június 9.

Szépen hidratálja a szalmaszáraz hajat, én az illatát is szerettem, egy bajom van csak vele: az én hajam kicsit elnehezedik, lelapul tőle. Nem fogom újravenni. Én annak ajánlanám, akinek piszok száraz a haja a sok szőkítéstől és valami olcsóval akarja hidratálni, csodát nem kell tőle várni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 9.

drica

2019. május 10.

Pixiben volt. Azóta már a második flakon fogy és megvettem az újabb utánpótlást. Nagyon kevés is elég belőle, isteni az illata és nagyon mélyen hidratálja a hajat. Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

viewxy

2019. április 22.

Több flakonnal is használtam belőle, szerettem, igazából balzsam szerűen használtam, minden hajmosás után és sokáig a hajamon hagytam. Puha volt tőle a hajam, de a szilikon tartalma miatt már nem ezt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

bree07

2019. március 14.

A jól bevált Tigi hajpakolásomat akartam lecserélni valami másra, amit egyszerűbb beszerezni. Gyakorlatilag tökéletesen kiváltja, fényes és puha lett tőle a hajam. Egész nap tudnám szagolgatni, nagyon kellemes illata van. Egyedül az adagolása rettenetes... kinyomkodni belőle.. wtf? Azt nem tudom, hogy ha kevés lesz benne, azt hogy szedem ki. Ezért nem vonok le csillagot, mert a termék maga nagyon jó, vegyétek, de az adagolás egy kisebb agyérgörcs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Erina

2019. február 17.

Nagyon szeretem! Eddig semmitől nem lett ennyire selymes és puha a hajam, az illatát is imádom, olyan turbó rágó szerű :) Az adagolása szuper ötlet, higiénikus, praktikus és gazdaságos. Legjobb, amit valaha próbáltam, mindig újra vevős lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

sophieeny

2019. február 10.

Nekem nagyon bevált , számomra az illata semleges engem egyáltalán nem zavar , sőt öblítés után kellemes. A hajam eszméletlen puha és selymes lesz tőle és hajszárítás után szószerint ragyog -, mint a reklámokban :) Sűrün vasalom a hajam , de ezzel a pakolással mintha soha nem vasaltam volna. Szuperül táplálja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

EBoglarka

2018. november 17.

A leírásban ígérteknek nem tesz eleget. Az illata sajnos eszméletlen gagyi, én nem tudom elviselni napokig ezt a hajamon. Vagy kuka, vagy elajándékozom. Eddig egyetlen aussie terméktől sem voltam elájulva, hiába a hype és a magas ára, semmit nem érnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Hidratálók: Glutamic Acid, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2