aussie

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: EBoglarka, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Szomjoltó a szomjazó hajnak

Bármin menjen is a haj keresztül, ez az ügyes megoldás visszaadja számára korábbi szépségét. Ausztrál makadámiadió olajjal. Gyönyörű és fényes hajat hagy maga után.

Csipetke

2021. szeptember 27.

Nem rossz, de nem vagyok tőle elájulva. Annyira engem nem hatott meg, hogy ennyiért újra vegyem. Ártani nem ártott, de annyira nem használt mint amennyire vártam tőle sajnos. Az illata és az állaga nagyon tetszik, de a hatása nem annyira jó, nem segített a hajamon, puha lett tőle de kifésülni ugyanúgy nehéz maradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

TimeaSzabo

2021. augusztus 17.

Szuper illatú, tovább kell rajtahagyni mint 3 perc az igazán jó hatásért. Nem mindig a saját samponjával használom, de így is jó, az illaza megmarad egy ideig a hajban. Az ára hát igen...aussie, én szerencsére akcióba vettem, csak ezer forint volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

vikikiwi

2021. március 19.

Nekem nem vált be, hajmosás után valóban szebb lesz tőle a haj, de másnapra nagyon hamar zsíros, nehéz lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Nindzsuuu

2020. július 7.

Imádtam, a sampon, balzsam, pakolás triót használtam nagyon hosszú ideig, aztán valami újra vágytam és elkanyarodtam tőlük, de biztosan vissza fogok térni.
A pakolás valami isteni, szép, selymes, kifésülhető, jó illatú hajam lesz tőle és jó sokáig megmarad az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Szanszi

2020. február 2.

Szép, selymes, jól kezelhető lett tőle a hajam. A samponjával együtt nekem nagyon bevált, ha valami mást teszek a hajamra akkor úgy érzem hiányzik. Egy nappal korábban kell hajat mosni mellette mert egy kicsit elnehezíti pár nap után. Az illata nagyon finom, megmarad a hajmosás után is. Szerintem ezt most nem veszem újra, kipróbálom valamelyik másik Aussie pakolást! :) De tudom ajánlani jó szívvel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Virvatuli

2020. január 8.

Praktikus a csomagolása, de ahhoz képest, hogy száraz, szomjazó hajra ajánlják, nem tud eleget. Sem elég puha, sem elég fényes nem lett tőle a hajam. A csodától messze áll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 8.

szogireka

2019. június 9.

Szépen hidratálja a szalmaszáraz hajat, én az illatát is szerettem, egy bajom van csak vele: az én hajam kicsit elnehezedik, lelapul tőle. Nem fogom újravenni. Én annak ajánlanám, akinek piszok száraz a haja a sok szőkítéstől és valami olcsóval akarja hidratálni, csodát nem kell tőle várni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 9.

drica

2019. május 10.

Pixiben volt. Azóta már a második flakon fogy és megvettem az újabb utánpótlást. Nagyon kevés is elég belőle, isteni az illata és nagyon mélyen hidratálja a hajat. Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 10.

viewxy

2019. április 22.

Több flakonnal is használtam belőle, szerettem, igazából balzsam szerűen használtam, minden hajmosás után és sokáig a hajamon hagytam. Puha volt tőle a hajam, de a szilikon tartalma miatt már nem ezt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

bree07

2019. március 14.

A jól bevált Tigi hajpakolásomat akartam lecserélni valami másra, amit egyszerűbb beszerezni. Gyakorlatilag tökéletesen kiváltja, fényes és puha lett tőle a hajam. Egész nap tudnám szagolgatni, nagyon kellemes illata van. Egyedül az adagolása rettenetes... kinyomkodni belőle.. wtf? Azt nem tudom, hogy ha kevés lesz benne, azt hogy szedem ki. Ezért nem vonok le csillagot, mert a termék maga nagyon jó, vegyétek, de az adagolás egy kisebb agyérgörcs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Hidratálók: Glutamic Acid, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2