Best of Beauty 2019

aussie

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bbrasco, Módosítva: 2016. október 13.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Ausztrál Balzsam mentát tartalmazó különleges formulája kisimítja az érdes felületű kutikulát, segít a haj kezelhetőségének helyreállításában és ragyogást kölcsönöz neki.

lillka

2019. május 27.

Jó illatú, de semmi extra. Samponnal együtt használva puha és könnyen fésülhető lett a hajam, könnyen kimosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

zfruzsi

2019. április 22.

Úgy vettem meg egy jó kis akció keretein belül, hogy tudtam róla, hogy 3 perces csodabalzsamnak nevezik, így elég nagyok voltak az elvárásaim szerintem. Nos, csodát nem tesz, de valóban selymessé, puhává és könnyen kifésülhetővé teszi a hajam, viszont erre a legtöbb általam használt egyéb balzsam is képes, úgyhogy nem tud többet, nem különleges a tudása alapján... Az illatát nagyon szeretem illetve nekem a kiszerelése is nagyon bejön, úgyhogy bár csodát nem kaptam tőle, de megszerettem és ha még kapható, akkor valamikor biztosan újra fogom még venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

random

2019. február 15.

én csak egy kis utazó méretet vettem belőle, egyrészt mert kellett valami kis plusz a nyaraláshoz (igen, ez kb. másfél éve volt) - és azóta se fogyott el. az illatélmény szubjektív, és én amúgy nem szeretem a rágógumis illatokat, de ez egészen elmegy (ha nem kell mindennap szagolgatnom :D) a hatása meg... nem mintha nem puhítana, vagy táplálna, de csak kb. annyira, mint a szokásos hajbalzsamjaim mindegyike, szóval azt a "pluszt" nem hozta, amiért én hajpakolást vennék... viszont nem zsírosít, ami jó pont. de egyszerűen nem tudok érte nyúlni, sőt, azóta már másikakat próbálgatok. most épp a hajfestések utáni balzsamozáshoz próbálom ezt elhasználni, továbra is rendületlenül lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

Debreczeni

2019. február 4.

Egy nagyon gyenge balzsamnak nevezhető. Nem ápol, ugyanúgy száraz tőle a hajam, fésülni is nehéz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

vvivien

2018. december 31.

A kis 50ml-s verzió van meg, az illata nagyon jó, szépen ápolja a hajam és rágó illatú

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 31.

Yubiri

2018. október 16.

Volt már ennél sokkal-sokkal jobb balzsamom is. Az illata extra finom, friss rágógumis, sajnos a hajamba az illat nem maradt meg.
Szebb nem lett tőle a hajam, kifésülni is nehézkes, ráadásul gyorsan is fogy a termék, és fényesebb sem lett a hajam. Nem éri meg az árát. A legnagyobb húzóereje az illatában lenne, ha megmaradna a hajban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

nafagi

2018. szeptember 30.

Kellemes illata van, engem a rágógumira emlékeztet. Vékonyszálú, száraz, töredezésre hajlamos hajam van, sajnos nem nagyon éreztem tőle változást talán valamivel puhább tapintású lett a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 30.

GeoNautic

2018. augusztus 9.

Nem tudom, hol volt ez eddig az életemből! Már most imádom. Tényleg egy csoda, egész biztos, hogy át fogok állni erre a termékcsaládra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

bobo9191

2018. június 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Sajnos elég száraz, vastagszálú hajam van, de ettől a balzsamtól szuper-puha és könynen fésülhető lesz. Az illata pedig egy az egyben rágógumi, nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

chrsss

2018. június 13.

Nekem semmi különöset nem tett a hajammal, volt már jobb balzsamom, de az illata, az valami isteni! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Oleyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Oleyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18, Hydroxypropyl Guar, Polysorbate-60
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Ethylparaben, Butylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylchloroisothiazolinone, Methylparaben, Methylisothiazolinone, Propylparaben, Isobutylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology