aussie

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorka92, Módosítva: 2016. június 23.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Könnyű olajpakolás a normál és vékonyszálú haj számára.

Aussie 3 Miracle Oil Mega
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Blanka75
Állapot: új, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel: Pécs, Komló, Szekszárd, Baja, stb. útvonalon Feladás: postán maradó, Foxpost

Nindzsuuu

2020. július 7.

Annyira nem jött be, mint vártam. Különleges dolgot nem tett a hajammal, de szerencsére nem rontott rajta. Naponta többször kéne kennem vele a hajamat, hogy olyan hatást érjek el vele, mint másikkal napi 1 alkalommal. Így nekem nem érné meg. Kipróbálásra ajánlom, mert mindenkinek más a hajkoronája és az igényei is. Lehet egyszer még adni fogok neki mégegy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Zs0zs

2019. május 8.

Jó az illata, sokat kell használni belőle, gyorsan felszívódik. Ezen kívül semmi extra. Ha kifogy, valószínű, hogy kipróbálok másik olajat, nem veszem újra ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

pityipalko

2018. november 19.

Illata isteni, hajmosás után a vizes hajba szoktam belekenni, puha és illatos lesz a haj. Nem tesz csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

fairynorah

2017. április 23.

Jajaj. Azt hittem a másik 3 miracle olajat vettem meg (ki gondolta,hogy több is van...), most látom ennek mennyivel rosszabb az összetevőlistája. A jól táplált,egészséges haj ILLÚZIÓját adja, és ennyi. Az én hajam nyeli,mint kacsa nokedlit, napjában TÖBBSZÖR kell újrakenjem,mert pikk-pakk eltűnik róla (pedig minden használatnál 3-4-5-6 pumpálásnyit viszek fel a hajamra-sok van...). Pár nap után meg iszonyat száraz az egész :(
Ezt csak gyorssegélynek ajánlom,amikor fényes,puha hajra vágyik az ember egy randi/alkalom előtt és nem akarja elnehezíteni a frizuráját valami testessel, mert valódi ápolásra alkalmatlan. Sajnálom,mert az illata nagyon tetszik (PEZ cukor :D ),szép fényt ad, a kezemen nem marad semmi ragacs,és nem nehezíti el a hajam egyáltalán. Lehet, hogy vékonyszálú, egészséges hajon működik,de a szárító hatása miatt nekik sem javasolnám...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

biusjj

2017. január 10.

Mivel az előző olajam egy év után kifogyott, másra vágytam, így ezt próbáltam ki. Az illata nagyon finom, engem a tutti fruttira emlékeztet, sokáig megmarad, de ez nem bánt, szeretem, hogy illatozok. Vizes hajra 3 pumpával teszek a hajvégekre, szépen felszívódik, nincs zsíros vagy elnehezített érzés. A hajam utána puha, könnyen kezelhető és lágy esésű lesz. Kicsit egyenesebb is mint szokott. Szárazon csak 1 pumpányit teszek, ebben az extra hidegben is ápolt a hajam. Enyhén töredezett a vége, de ettől nagyon szép lesz. (Természetesen tudom, hogy nem váltja ki a hajvágást!) 100 ml 2000 Ft a Tescoban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Hidratálók: Dimethiconol