aussie

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: orsii9521, az összetevőket feltöltötte: Alice88, Módosítva: 2017. július 10.

Kategória:   Samponok

Hajmosás nélkül turbózza fel a hajat az Aussie száraz sampon

karola988

2019. december 18.

Az illata nagyon erős, borzalmas.
Egy nappal kitolja a hajmosás, viszont kissé ragacsos érzetet hagy és szárítja a haját.
Szerencsére ajándékba kaptam...biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

Az illata nagyon erős, borzalmas.
Szerencsére ajándékba kaptam...biztos nem venném meg.

Zildinyo

2018. július 11.

2. flakonnal használom, egyedül az erős illata miatt nem fogom újravenni. Viszont nagyon elégedett vagyok a dúsító hatásával, tupírozás nélkül turbózza fel a hajamat, ezt nagyon szeretem benne. Jó lenne valami hasonló hatású suzer, aminek nincs ez az émelyítően édes szaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

audrey2

2017. november 6.

Összeragasztja a hajat, nem frissíti fel. Nem ajánlom ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Összeragasztja a hajat, nem frissíti fel. Nem ajánlom ezt a terméket.

Jaslindore

2017. szeptember 15.

Fakó, fénytelen, száraz lesz tőle a haj ... kis mennyiségben is szürkíti a barna hajat. Inkább megmosom a hajam, mint ezzel fújkáljam ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Alice88

2017. július 7.

Nálam egész jól működik.Nem mondom,hogy nincs jobb száraz sampon,pláne ebben az árkategóriában,de szerencsére én nem tapasztataltam olyan dolgokat,mint az előttem szólók.Jól porlaszt,nem lesz foltos a hajam és nem is ragad össze.1 napot simán tol a hajmosáson.Az illata nekem olyan naptejes-virágos,semmi extra.Újra biztos nem veszem,mert ez az ár sok egy átlagos termékért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Mackobunda

2017. június 12.

Darabokban jön ki belőle és tapasztja a hajat, valami nem okés a termékkel
Tényleg gáz érte...mert nem is olcsó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Darabokban jön ki belőle és tapasztja a hajat, valami nem okés a termékkel
Tényleg gáz érte...mert nem is olcsó...

lbetti

2017. január 18.

Ez az egyik legrosszabb szárazsampon amit próbáltam, összeragadt tőle a hajam és lelapult, nem is nagyon lehetett kifésülni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

katuus15

2016. augusztus 10.

Borzalmas a végeredmény, az egész hajam összeragadt és kifésülhetetlen lett.. senkinek sem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.