aussie

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. június 13.

Kategória:   Hajápolók

Könnyű hajkondícionáló spray. A fáradt, elgyengült haj megmentője. Ausztrál jojobamag olajjal.

Kisimítja a hajat és megóvja a behatások ellen. Hajvédelem és gubancoldó hatás.

Tkisagi

2018. január 17.

Tényleg nem a legjobb hajsprayk közé sorolnám. Nekem a vékonyszálú hajam elég sprőd lett a használata után. Vizes hajra próbáltam,de egy GlissKur sokkal jobban puhítja a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

ursuska

2017. október 20.

Nekem semmi pluszt nem adott. Ha nem használtam egyáltalán nem éreztem hiányát. Nem lett jobban kifésülhetőbb, fényesebb hajam. Egyetlen pozitívuma, hogy elég kiadós mennyiség, én nem szoktam spórolni ezekkel a fújókásokkal, de még mindig megvan legalább a fele, pedig fél éve biztos megvan. De ez a tulajdonsága teljesen haszontalan, ha semmit nem tud hozzáadni a hajam ápolásához.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

btrix

2016. szeptember 21.

Nagyon reménykedtem benne, de csalódtam. Nedves hajra szárítás előtt, a hajvégekre használom. Az illatát imádom. Viszont nem csodaszer sajnos, nem fogom újravenni. Egy hajolaj százszor jobb ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Makk Zsuzsó

2016. június 15.

Többet vártam tőle. Puhaságot, könnyebb kifésülhetőséget, sajnos nemigen ad. Jobb, mint a semmi, de száraz hajra kevés. Még úgy, is, ha előtte balzsamozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.