aussie

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus94, Módosítva: 2020. június 16.

Kategória:   Samponok

Sampon sérült hajra az ausztál szupergyümölcsök kivonatával. Mélyregeneráló hatás, a hajformázás okozta károsodások helyreálltása révén.

NovErke

2021. február 5.

Az illatát szeretem, selymes lesz tőle a hajam, de nem csodaszer, sajnos nem tud annyit mint amennyibe kerül, vagy az is lehet hogy csak más hajtípushoz való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Vivus94

2020. július 13.

A termékcsalád balzsamját és pakolását használom, így úgy éreztem, hogy le kell cserélnem az évek óta használt samponomat erre. Kb egy-másfél hónapja tesztelem. Alapvetően nincs túl nagy elvárásom egy samponnal szemben, de ez a termék mindet tudja. Szépen tisztít, szinte nyikorgósan tiszta tőle a hajam. Szerintem nem szárít, de őszintén nem tudom, mert esélyt sem hagyok neki a hajápolási rutinom többi lépésével. Egyáltalán nem zsírosít, elég ha hetente mosom a hajam (a korábbi 3-4 naphoz képest). És az egész termékcsalád pedig kilóra megvett engem ezzel az illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Histidine

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.