aussie

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kategória:   Samponok

Friss haj mosás nélkül. Volument ad a hajnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vanillacream

2020. június 4.

Árban kicsit az átlag fölött jár, de számomra minden pénzt megér! A plusz pár száz forintért cserébe egy hihetetlenül jó szárazsampont kapunk! Képes akár 2-3 nappal is eltolni a hajmosást, és megszüntetni minden kellemetlenebb szagot. Ráadásul ad a hajnak egy tartást, mintha hajlakkal is fújnám, de a ragadós érzet nélkül. Kifésüléskor pedig egyáltalán nem okoz gubancokat. Egyedül arra kell odafigyelni, hogy megfelelő távolságról fújjuk, különben fehéredésre hajlamos. Ezt leszámítva számomra eddig ez a legtökéletesebb szárazsampon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

KaradyAnn

2020. március 29.

Hihetetlenül jó! Látványos boost-ot ad a hajnak, az illatát is szeretem és egész nap tart. Én legfeljebb egy napra szoktam használni, nem tartom túl egészségesnek, hogy napokig ez a cucc legyen a fejbőrömön, de erre az egy napra több mint szuper! Nyilván szárítja a fejbőrt tartós használat esetén, ezért tényleg csak vészhelyzetekben szoktak ezt alkalmazni, de akkor sosem okoz csalódást ;) Akciósan szoktam venni, nekem 1300 Ft-ot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

account001

2019. december 27.

Ez volt az első szárazsamponom, így nem tudom mivel összehasonlítani. :)
Neken emelte a hajtöveket, tényleg ki tudtam vele tolni 1 napot, igaz, akkor is felkötöttem a hajamat, de nem volt lapos így sem. :)
Mintha lenne benne egy kis hajlakk is, mert nem álltak égnek a babahajaim. :)
Vékonyszslú, de sok hajam van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Ez volt az első szárazsamponom, így nem tudom mivel összehasonlítani. :)
Mintha lenne benne egy kis hajlakk is, mert nem álltak égnek a babahajaim. :)
Vékonyszslú, de sok hajam van

umpalumpa

2019. december 20.

Nem vagyok híve a flakonos-hajtógázos megoldásoknak, különösen, ha ekkora flakonban ilyen kevés a termék, a hajtógáz tölti ki jóformán. Több módon is környezetszennyező. Mégis vettem, mert mióta újra dolgozom és gyerekem van, a reggelek igen rohanósak. Van, hogy este még megfelelő állapotú a hajam, de reggelre leizzadok vagy nagyon forgolódva alszom és rettenetes lapos, elfeküdt fészek lesz. A szórós száraz samponom alkalmazása kissé időigényes és alapos eldolgozást, kifésülést igényel. Szóval jött ez az Aussie és az összetevők alapján választottam, mert ebben van silica is, a többiben nem volt. Felkészültem a rettentő felhőre és kellemetlen illatkompozícióra, de az első slukk után már nem volt szörnyű. Persze szellőztetve, az ablak alatt használom, így mindenki élve marad. Nem annyira erős a maradék illat,a fiamnak tetszik is. Gyorsan fújom a több helyen elválasztott hajam tövéhez, eldörzsölöm, futok egy kört a lakásban és kifésülöm. Ha nem bajlódnék a kefélgetéssel, sztem akkor sem maradna látható réteg a sötét hajamban.
Az, hogy kicsit tapadós lesz a haj felülete a hátránya és előnye is. Hátrány, mert kibontva így nem oké, furi a tapintása, kicsit összetapasztja a hajat, előnye, h összefogva, feltűzve jól tartó frizurát kapok.
Kíváncsi vagyok, hogy heti 1 használattal mennyi ideig tart ki nálam egy flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 20.

zsazsa

2019. december 2.

Kicsit drágának találtam, de az egyik legjobb szárazsampon, amit próbáltam. Nagyon szépen felszívja a zsírt a hajról és frissen is tartja 1-2 napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

tditti1991

2019. szeptember 4.

Ez a legjobb szárazsampon, amit eddig kipróbáltam. 5 napig is bírja az amúgy zsíros hajam mosás nélkül. Az összetevő lista nem a legjobb, de ha csak a végeredményt nézzük, akkor teljesen megfelelő ez a termék. Az illata olyan, mintha a fodrásztól jöttem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Mirabylia

2019. július 8.

Nekem ez a favorit! Utazós kiszerelésben vettem, mert nem volt más, ráadásul akciós volt, gondoltam kipróbálom. Nekem remekül bevált! Könnyen zsírosodós és izzadós a hajam/fejem, ezért néha jó a száraz sampon. Néha hajformázáshoz is használom.
Kellemesen friss illatú, száraz érzetű (jó értelemben) és puha tőle a hajam. Tartást ad, de nem lesz merev.
Ráadásul a plusz, hogy nem marad tőle láthatóan poros a hajam vagy csak elhanyagolható mértékben! Még sötét hajon se nagyon látszott.
Nem a legolcsóbb, de nekem megéri! Szívesen ajánlom, mert sokfélét kipróbáltam már, de nekem ez a márka vált be leginkább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

slytherclaw

2019. május 6.

Gyalázatosan rossz. Még tavaly vettem belőle egy utazó méretet, amikor mentem nyári egyetemre, de az első használat után éreztem, hogy ez többet árt, mint használ. Összetapadt tőle a hajam, a zsírosságot nem csökkenti és emlékeim szerint a szaga is rémes. Haza se hoztam, nem akartam, hogy foglalja a helyet a bőröndben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Zsofii88

2019. május 6.

Borzasztó. Nagyon büdös és gusztustalan lesz tőle a hajam. A zsírosságon meg picit se javit. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

nkltt

2019. április 9.

Próbáltam már az összes drogerias szárazsampont, de egy se volt olyan jó mint ez . Tetszik az illata , nem ragad a hajam , és két nappal ki tudom vele tolni a hajmosást. Nálam ez nagy szó , mert eddig minden második nap hajat kellett mosnom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.