aussie

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kategória:   Samponok

Friss haj mosás nélkül. Volument ad a hajnak.

Ár: 1000 Ft , Eladó: SilverIglo
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: egyeztetés alapján
tditti1991

2019. szeptember 4.

Ez a legjobb szárazsampon, amit eddig kipróbáltam. 5 napig is bírja az amúgy zsíros hajam mosás nélkül. Az összetevő lista nem a legjobb, de ha csak a végeredményt nézzük, akkor teljesen megfelelő ez a termék. Az illata olyan, mintha a fodrásztól jöttem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Mirabylia

2019. július 8.

Nekem ez a favorit! Utazós kiszerelésben vettem, mert nem volt más, ráadásul akciós volt, gondoltam kipróbálom. Nekem remekül bevált! Könnyen zsírosodós és izzadós a hajam/fejem, ezért néha jó a száraz sampon. Néha hajformázáshoz is használom.
Kellemesen friss illatú, száraz érzetű (jó értelemben) és puha tőle a hajam. Tartást ad, de nem lesz merev.
Ráadásul a plusz, hogy nem marad tőle láthatóan poros a hajam vagy csak elhanyagolható mértékben! Még sötét hajon se nagyon látszott.
Nem a legolcsóbb, de nekem megéri! Szívesen ajánlom, mert sokfélét kipróbáltam már, de nekem ez a márka vált be leginkább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

slytherclaw

2019. május 6.

Gyalázatosan rossz. Még tavaly vettem belőle egy utazó méretet, amikor mentem nyári egyetemre, de az első használat után éreztem, hogy ez többet árt, mint használ. Összetapadt tőle a hajam, a zsírosságot nem csökkenti és emlékeim szerint a szaga is rémes. Haza se hoztam, nem akartam, hogy foglalja a helyet a bőröndben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Zsofii88

2019. május 6.

Borzasztó. Nagyon büdös és gusztustalan lesz tőle a hajam. A zsírosságon meg picit se javit. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

nkltt

2019. április 9.

Próbáltam már az összes drogerias szárazsampont, de egy se volt olyan jó mint ez . Tetszik az illata , nem ragad a hajam , és két nappal ki tudom vele tolni a hajmosást. Nálam ez nagy szó , mert eddig minden második nap hajat kellett mosnom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

FarkasManka

2019. április 8.

Nagyon rossz. Szörnyen büdös , és iszonyú ragacsos lett a hajam tőle alig bírtam kimosni, Első használat után a kukában landolt. Soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Zs0f

2019. március 20.

Én imádom. Gyakorlatilag az összes DM/Rossmann/Müller-ben kapható száraz sampont kipróbáltam, és nekem ez működik. Látványos a hatása, és sokáig tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

persephone

2019. március 13.

Gyorsaság szempontjából a legnagyobb előnye, hogy nem kell eltüntetni a fehér kis pötyiket. Illata jó, és el lehet vele tolni a hajmosást, meg is emeli a tincseket, de keménnyé, kicsot ragacsossá teszi a hajat. Külön jó pont viszont a kis kiszerelés, utáshoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Kremcica

2018. december 29.

Katasztrófa. Még akkor vettem mikor a dm-be új termék volt a polcon (jó drága is 2000 Ft, szerencsére féláron jutottam hozzá). Eleve egyből rájöttem hogy az illata nem tetszik. Próbáltam itt továbbadni, de miután sokáig nem kelt el befogtam használatra hátha jó lesz. Dehogy jó. Büdös, erős szaga van, összetapasztja a hajat mint mikor napokig a legerősebb hajlakkot használtam volna, szinte nem is ad frissebb megjelenést. Ha a Balea saját márkását, de akár ha hintőport vagy áttetsző arcpúdert is használok (loose pouder) sokkal látványosabb a hatás. Kuka kategória. Első és utolsó Aussie termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Vanesszaeszter

2018. december 17.

Abszolút pénzkidobás.... Semmilyen hatása nincsen, a jó illaton kívül. És az előttem említett hajtógáz gondok nálam is jelentkeztek:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.