aussie

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Kategória:   Samponok

Friss haj mosás nélkül.

mlexa

2019. május 19.

Szerintem abszolút jó kis termék. Én csak ritkán használom, kb tényleg sos helyzetekben, így nekem sokáig elég. Nem lesz tőle fehér a hajam. A funkcióját tökéletesen ellátja. Az illata kellemes, nem tolakodó. Ha elfogy biztos veszek még belőle! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

artep00

2018. október 24.

Már régóta ki akartam próbálni egy szárazsampont, és ezt megvettem akciósan! Nekem tökéletesen bevált a hamar zsírosodó hajamra! Használata után nálam még kibír 3-4 napot vele a hajam, így ki tudom húzni a hajmosást, meglepett, de nagyon örülök neki! Használata egyszerű, illata számomra kellemes! Úgyhogy nálam a termék bevált, bár a rendes ára elég húzós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

anndee

2018. június 5.

Elég vegyes érzelmeim vannak ezzel a szárazsamponnal kapcsolatban... Tesóm ajánlására vettem meg, mert épp akciós volt. Még sosem használtam ilyen spray-t, költséghatékonyság miatt néha hintőporoztam :D

Pozitívumok:
- kellemes az illata (aussie illat)
- nem mattítja túlságosan a hajat
- kicsit másabb lesz a haj tapintása természetesen,de nem vészesen durva
- ahogy befújtam a hajam, nedves lett,mintha hajlakkal fújtam volna, gyorsan megszáradt, akkor kicsit látszott, de megborzoltam a hajamat és már el is tűnt

Negatívumok:
- az ára
- nagyon gyorsan elfogy... szerintem egy hónapig sem tartott ki, elég gyorsan zsírosodik a hajam, már a hajmosás másnapján fújtam belőle picit, de igyekeztem keveset

Megadom neki a 4 csillagot, mert végülis hatékony, de nem gondolnám, hogy többet vennék ilyet teljes áron, max ha akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Pozitívumok:
- kellemes az illata (aussie illat)
- nem mattítja túlságosan a hajat
- kicsit másabb lesz a haj tapintása természetesen,de nem vészesen durva

Negatívumok:
- az ára

Manka87

2018. március 17.

Nem régen vettem, de eddig nekem bevált.Illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Nem régen vettem, de eddig nekem bevált.Illata is kellemes.

Hidratálók: Butylene Glycol