aussie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Samponok

Friss haj mosás nélkül. Barackos illattal.

LadySpyro

2019. június 16.

Nem várok csodát az úgynevezett száraz sampontól, nyilván nem fogja azt a hatást elérni, mint egy hajmosás. Én arra használtam, hogy amikor "közeledett a hajmosás ideje" - nálam nyarat leszámítva ez heti 1 alkalom mert egyszerűen többet nem igényel a hajam, akkor előtte 1-2 nappal fújtam rá ebből, hogy legyen ami felfrissíti a hajtöveimet és még jó illatot is ad. Megtette azt, amit elvártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

gretik246

2018. december 12.

Eddigi legjobb szárazsampon festett hajra. Ezelőtt a Batiste barna hajra való változatát használtam, ami ugyan jó volt, de azért látszódott a hajamon, hogy szárazsampont fújtam rá.
Egyszer kíváncsiságból kipróbáltam ezt és azóta csak ezt használom.
A hajamnak is jót tesz ha nem mosom sokszor és tényleg olyan mintha épp megmostam volna.
Sokáig elég is elég, számtalanszor vettem már újra és még fogom is :).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Egyszer kíváncsiságból kipróbáltam ezt és azóta csak ezt használom.
Sokáig elég is elég, számtalanszor vettem már újra és még fogom is :).

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil