Australian Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scisneros, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Az SPF 30 Plus krém különösen ajánlott nagyon érzékeny bőrre, vagy a test olyan részeire, melyeket védeni akarunk a naptól, pl. forradások, tetoválások, sebhelyek.

A krém speciális összetevői garantálják, hogy a krém fennmarad a bőrön még vízzel való érintkezés vagy izzadás után is.

Zavartalanul élvezheted a napsütést!

InternationalTraveller

2019. május 13.

Mini kiszerelésben vettem “vészhelyzetben”. Kellemes az állaga és az illata is. Nagyon erős napon voltam egész nap, de védett annyira, hogy nem jött ki a napallergiám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

scisneros

2013. május 21.

Én csak ajánlani tudom :-) Szolibérlethez kaptam
Brutálisan lehet vele barnulni! Nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet, az illata mennyei. 3-4000 Ft, de szerintem nagyon megéri, mivel a legtöbb naptej 150 millis, míg ő 250

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 21.

Én csak ajánlani tudom :-) Szolibérlethez kaptam

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.