Ava

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: westike, Módosítva: 2013. május 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Akisuh03

Korcsoport: < 18
2020. március 9.

Csak pár napja használom és a nappali verzióját de eddig teljesen elégedett vagyok vele.Ár érték arányban nagyon jő és az összetevők is jók.nagyon könnyen beszívódik és az én nagyon zsíros bőrömre is tökéletes.áltaában este használom de már nappal is elkezdtem.Az illata kellemes és az állaga könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 9.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isohexadecane, Glycine Soja (Soybean) Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Isoamyl Laurate
Emulgeálószerek: Polysorbate-60, Cetyl Alcohol, Ceteareth-25, Ceteareth-6, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Polysorbate-60, Cetyl Alcohol, Ceteareth-25, Ceteareth-6
Illatanyagok: Parfum / Fragrance