Aveda

Ár:   €32   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.gabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   €32
Lelőhely:   online külföldről

Szemfesték átlakaító folyadék. Néhány cseppet por állagú szemfestékhez adva krémes állagú szemfestéket kapunk, de használható a színek intenzitásának fokozására, vagy folyékony szemhéjtus kikeveréséhez is por állagú szemfestékeknél. Szemészetileg tesztelt, nem allergizáló, parabénmentes formula, 50% újrahasznosított PET-ből készült csomagolásban.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid