Aveeno

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2014. november 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hidratáló krém természetes aktív kolloid zabliszttel száraz, érzékeny bőrre. Szintén megfelelő ekcémára hajlamosaknak. Ápoló olajai gazdagon hidratálják a bőrt.

Kiszerelés: 100 ml

Clementine95

2016. május 3.

Update: Még sosem voltam annyira kétségbeesett, hogy felvágjak egy flakont, hogy az utolsó cseppeket is fel tudjam használni, de ezzel a krémmel ez történt. :) Eddig csak ez volt megváltás a kezeimnek.

2015.11.12.: Egy kedves krémmániástól vettem, csengemandulától. A krém tökéletes, én a kezemre használom, mert télen nagyon kiszarad és ekcémás. Pár nap alatt csodát tett vele, imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

asdf27

2015. július 2.

én termékmintában kaptam. nem volt rossz: kellemes érzést ad, de egy idő után zsírosdott tőle a bőrom. a kókuszolajat nem pipálja le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

kriszta0329

2015. június 2.

Atópiás dermatitiszre csodaszer. Szinten tartásra is,de ha elfelejtem, és nem kenem be napokig, akkor a gyors "tűzoltásra" is kiváló, megszünteti a viszketést és a hámlást, nekem ez vált be legjobban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

JuliannArt

2015. április 24.

Imádom. Ekcémás a kezem, és néha akármit csináltam vele, csúnyán kiszáradt, kisebesedett. Ez a krém, nem az a tipikus gyógyszertári büdös nehezen beszívódó cucc. Könnyen beszívódik, kellemes az illata, és nagyon gyorsan szinte 2-3 nap alatt akkor is helyrehozza a bőröm, mikor kisebesedik.
Angliában 4-6 font között mozog az ára, attól függően, hol veszem, vagy van-e valami akció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

b.krissy

2013. október 9.

Az Aveeno egyik legalapabb es legolcsobb kremje. Termeszetes kozmetikum ami nagyon nepszeru az Egyesult Allamokban. (USA kb 2 dolar) Egyszeru, kellemes krem mindennapi hasznalatra kellemes zabpelyhes illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 9.

lil

2012. február 27.

15 hónapos kislányom ekcémás 3 hónapos kora óta. Sokféle krémet kipróbáltunk, de minden kiutotte. Ismerosok ajánlották az Aveeno krémet, és nekunk nagyon bevált. Egy hónapja használjuk napi 2-3 alkalommal (az elso héten napi 4-5szor is használtam), azóta egyszer sem gyulladt be, és a hátáról teljesen eltunt. A bore egyre puhabb, és vakarózni sem vakarózik annyit. Nincs benne illatanyag mint más ekcéma krémekben. Ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2