Aveeno

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. október 25.

Kategória:   Kézkrémek

Természetesen aktív kolloid zabliszt hozzáadásával készült kézkrém, amely 24 órán keresztül hidratál, egyfajta "védőkesztyűt" képez, ami kézmosástól kézmosásig tart. Gyorsan beszívódik, nem zsíros, nem ragacsos.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tdobos

2017. október 24.

Olyan helyen dolgozok, ahol folyamatosan ki van téve a kezem az időjárásnak, sokszor lesz poros, így folyamatosan hidratálásra van szüksége, hogy megóvjam a kiszáradástól és a bőr idő előtti öregedésétől. Az is fontos szempont, hogy gyorsan beszívódjon, ne legyen utána sokáig ragacsos és csúszós a kezem és legyen kíméletes az összetevő lista. Nos ez a krém pont ilyen. Az egyik legjobb kézkrém, amit valaha használtam, pedig a fentiek miatt gyakori használó vagyok. Engem abszolút meggyőzött, csak ajánlani tudom. Nem ez az egyetlen remek terméke az Aveenonak, feltöltöttem még párat. Bár nem a legolcsóbb kategória, de nem véletlen a népszerűsége. Megéri beruházni rájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Antioxidánsok: BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2