Aveeno

Ár:   3500 Ft és 5000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   354 ml és 600 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lszofi, Módosítva: 2017. január 27.

Ár:   3500 Ft és 5000 Ft
Kiszerelés:   354 ml és 600 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Enyhíti a bőr szárazságát, 24 órán keresztül hidratál. Nyugtató zabliszt kivonattal. Illatanyagmentes.

Fru90210

2019. május 18.

Ekcemas boromre tokeletes. Hidratal es a viszketes is elmulik. Semmi mas nem segit,pedig rengeteg kremet probaltam az evek soran. Sajnos Europaban - UK-n kivul - nem lehet kapni, remelem ez valtozni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Ausztráliában nagyon reklámozták, Jennifer Anistonnal, hogy milyen szuper mindenmentes hidratáló krém. A bőröm puha volt tőle, de borzalmas volt az “illatmentes” szag. Elajándékoztam, pedig nem volt olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Gina19

2018. május 30.

Épp Angliában vagyok, és sürgősen szükségem volt valami hatékony testápolóra. A Superdrug-ban tanakodtam épp némiképp bizonytalanul a testápolós polc előtt, amikor odajött egy nagyon kedves, szintén ott vásárolgató hölgy, és ezt ajánlotta, mondván ő is ezt használja, és nagyon jó, ráadásul természetes. Hagytam magam rábeszélni, és nem bántam meg, sőt, bőrpuhító hatását tekintve az egyik legjobb testápoló, amit valaha használtam. Hamar beszívja a bőröm, és a babapopsi hatás garantált, ráadásul jó sokáig ki is tart ez a hatása. Az illata semleges, eleinte éreztem benne valami furát, de már nem zavar. Mondjuk a természetességével lehetne vitatkozni, mindenesetre az ide feltöltött összetevőlista nem egyezik a flakonon feltüntetettel: a szilikon pl. a lista közepefelé van. Mondjuk nem értem, hogy egyáltalán minek kell egy natúrnak hirdetett (hazudott) termékbe, de mindegy. 5-6 fontért vettem egyébként. A szilikon miatt most felment bennem a pumpa, úgyhogy csak 4-est adok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Evelynblondeglam

2017. augusztus 2.

A legjobb testapolo a vilagon! Isteni illat, gyors hidratalas en az arcmra is ezt kenem ,smink alpnak is kivalo. Tipikus ujravevos kis pumpalos csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Adri_87

2017. január 18.

A legeslegjobb testápoló a világon. Nagyon jól hidratál, nem zsírosít. Nekem az illat kezdetben hiányzott, mert tényleg nincs illata, de a hatás mindenért kárpótol. Tényleg világbajnok csodaszer. :)
Torontoban láttam meg, Jennifer Aniston a márka arca, és a csajok kint esküdtek rá. Szerencsém volt, mert a Costo-ban nagy kiszerelésben (600 ml) olcsóbban tudtam megvásárolni, de azóta több oldalon is láttam (iherb,amazon,ebay)
Használom a tusfürdőjét, kéz, és arckrémjét is és nagyon de nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

nemethg

2016. augusztus 17.

Most hasznalom a kamillas valtozatat,isteni illata van konnyu ,hamar felszivodik es nincs szaraz lab,igaz telen meg nem probaltam akkor lehet kevesnek ereznem ert akkor szeretem a testesebb kremeket de nyaron teljesen rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

kriszta0329

2015. június 2.

Atópiás dermatitiszre csodaszer. Tíz év kinlódás után véletlenül találtam rá, és csoda :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Misse25

2015. április 11.

Nekem a kék színű van, már évek óta azt használom. Skin relief a neve... és valóban jó minőségű krém... nem szeretem a krémeket, de ha használom csak ezt! Minden pénzt megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

szucsr

Korcsoport: >54
2014. július 16.

az orbancos labra is nagyon jo!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 16.

az orbancos labra is nagyon jo!!!

hajnalka39

2013. október 13.

Nagyon jó testápoló ,24 órás hidratálás .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

Nagyon jó testápoló ,24 órás hidratálás .