Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   300ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2023. július 24.

Kiszerelés:   300ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Avène Cleanance tisztítógél gyengéden megtisztítja az arcbőrét minden szennyeződéstől, egyben megakadályozza a túlzott faggyúképződést, felesleges irritáció nélkül. Így csökken az arcbőr fénylése, kellemes látványt nyújt, ráadásul hatékonyan lép fel a bőrhibák kialakulása ellen is.

Ejszakaikoboldmaki

2024. február 1.

A sminket balzsammal,vagy olajjal lazítom fel, aztán következik a habzó lemosó, jelenleg ez.
Kitűnően eltávolít mindent,amit kell, nem szárít, nem hagy réteget.
Véleményem szerint ilyen egy jó arclemosó,ha nagyon szárít, abból lesz probléma, ha nem tisztít kellően,akkor meg abból.
Az én érzékeny bőrömre szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 1.

Kitűnően eltávolít mindent,amit kell, nem szárít, nem hagy réteget.
Az én érzékeny bőrömre szuper.

dorqaap

2022. október 11.

Szeretem, el tudom képzelni, hogy újraveszem. Arclemosónak használom, és nekem tetszik, hogy nagyon kicsi elég belőle, jól habzik és kellemesen tisztít, nem húzódik utána a bőröm, pedig elég kényes. Érdekes, az illata nekem kellemes, nem annyira tolakodó, pedig érzékeny vagyok az illatokra. Egyedül az ára ami miatt hezitálok újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 11.

MeaGNewcastle

2020. október 19.

Régóta szemeztem az Avene Cleanance termékekkel, de nem mertem kipróbálni a sok vegyes vélemények miatt. Végül akciós csomagban rendeltem meg ezt a cleansert, micellás vízzel és az expert krémmel együtt, így volt egy teljes Avene rutinom, amit majdnem teljesen el is használtam, ami ugye több hónap alkalmazást jelent.
A bőröm kombinált és érzékeny, jellemzői, pici de sok bőr alatti pattanások, tág teli pórusok és bőrpír.
Nem mondanám hogy rossz termék, hogy nem tette volna a dolgát vagy rontott volna a bőrképemen, DE...nem is volt az igazi.
Jó az állaga, folyékony-zslés könnyen habzó, nem szárít, elég jól tisztít, jó az illata, bár hosszútávon én már rosszul voltam tőle.
Második lépésként használtam, a micellás vízzel szedtem le a sminkem nagy részét, majd ezzel tisztítottam a bőröm, de volt hogy maradt még sminkfolt a törölközőn. Kipróbáltam a nyakamon, hátamon és dekoltázsomon is, elég jól tiszított, de én többet vártam volna, nem szedte le rendesen az elhalt hámselyteket, használat után még néhol "érdes" felületű maradt a bőröm és kis "bőr maradék/ kukacokat" is véltem felfedezni, ezek akkor tűntek el teljesen ha kétszer is "mosakodtam" vele...ami szerintem már sok, és akkor már szárított is...
Még maradt belőle, így néha használgatom hogy elfogyjon, de nem hiszem hogy újra venném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Vicus

2020. október 5.

Jól tisztít, jól habzik, de mégsem húzódik utána a bőröm, szerintem nem szárít. Az enyémnek nincs illata, de itt meg látom az összetevők között a parfümöt, szóval nem tudom, de ez negatívum lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

mlnda

2020. március 26.

Kombinalt, aknes, erzekeny borom van. Tavaly ota hasznalom ezt a lemosot a termekcsalad tobbi tagjaval, nincs vele kulonosebb bajom.
Naponta egyszer, estenkent vetem be. Amikor neha reggel is hasznalom, azt mar soknak erzem, ugy mar szarit.
Napi egy hasznalattal szerintem rendben van.
Jol tisztit, egy picike mennyiseg is eleg belole. Egy kis golyonyit racseppentek a benedvesitett Foreora, az arcom is jo vizes es egy perc alatt attisztitom vele. Ezzel a mennyiseggel, napi egyszer hasznalva a 100ml-s flakon meg mindig felig van majdnem egy ev elteltevel. Tehat nagyon gazdasagosnak mondhato. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

Napi egy hasznalattal szerintem rendben van.

tucy

2019. március 4.

Sziasztok ! :) elsők között szeretném elmondani,régóta küzdök problémás,zsíros,aknés problémákkal...sajnos az ember beleesik abba a hibába,hogy megvásárol minden maga által csodaszernek hitt krémet,lemosó,tonik,arcradír,maszk és még lehet sorolni hiszen kétsegbeesésünk egyik problémája,hogy nem merjük beismerni segítségre,szakemberre van szükségünk! Az arcunk az egyik legfontosabb szereplő az életünkbe...reggel első dolgunk tükörbe nézni és hopp már is analizáljuk a karikás szemeket a párnánk nyomait,beleképzelünk minden nap egy újjabb ráncot,viszont ezekre csak legyíntünk fogat mosunk és haladunk tovább! De sajnos vannak olyan nyomasztó helyzetek,hogy letakarnánk a világ összes tükrét,betiltanánk a fényképet és símaszkba járkálnánk a sötétbe egyedül a szobába csakhogy ne lássa senki hogy bármennyire is igyekszel,megteszel mindent...semmi eredmény...a krémek,a tonikok,a radír,a maszk,a lemosó...mind hiába...hiába ha nem helyesen használod és mértékkel!
Elkövettem azt a hibát amit szerintem még sokan. túl gondoskodtam az arcbőrömről!! 4 évig küzdöttem az aknés bőrproblémával...saját gondolatom szerint,na majd megveszek minden vagánynak hitt dolgokat és jól kikezelem 1hét max.2...hiszen annyi jó dolgot árulnak Dm,Rossman,Müller,majd aztán a gyógyszertárakban is,megoldom egyedül...minek nekem külső vélemény az én arcbőröm csak tudom mi a jó...nem nem tudtam és szívesen felsorolám miket tettem,kentem az arcomra de valoszínü már nektek is volt néhányatoknak ilyesfajta procedura az életükben épp ezért kihagyom ezt a részt és rátérek egy szép napra mikoris nagy hasigörccsel ugyan de elmentem egy bőrgyogyászhoz.ami ÉLETEM legjobb döntése volt! felírt 2 darab krémet,1 nappali meg 1 éjszakai meg még mellé a AVÈNECLEANANCE GEL NETTOYANT amit reggel kell alkalmaznom arcmosásnál,utána napali krém és nyomatékosan megkért több semmi ne kerüljön az arcomra! vigyázni kell mert nagyon tud szárítani de ha minden héten kihagysz 1 esetleg 2 napot akkor szerintem megéri az árát is! nekem bevált az ésszerü használattal és bátran merem ajánlani bárkinek!de a legfontosabb menjetek egy szakemberhez ne költsetek fölösleges pénzt amíg nem tudtjátok mi kell nektek igazán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

ramonanagy0669

2018. május 10.

Barátom kicsit lusta, ha arcápolásrol van szó, mert ő kapta még ezt a terméket az anyukájától. Mivel ő nem használta, így elfogyasztottam én.😁
Elfogyott,így üres flakonnal a kezembe írok véleményt.
Szerettem amikor használtam, a gélszerű formula nagyon lágy és könnyen mozgatható volt az arcbőrön. Mivel kombinált, pattanásos,mitesszeres a bőröm , így még ez a termék megfelelő is volt.
Nem szárította túlságosan az arcomat, csak épphogy a pattanásokat.
Használata után az eredmény puhább, és matt bőr.
Én napi kétszer használtam, reggel és este. Szépen habzik, kellemes illata van.
A használatától láthatóan kevesebb pattanásom és mitesszerem lett, nagyon szépen letisztította az arcbőrömet.
Sminkeltávolitásra is alkalmas volt, nem csak a puszta szennyeződéseket szedte le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Elfogyott,így üres flakonnal a kezembe írok véleményt.
Nem szárította túlságosan az arcomat, csak épphogy a pattanásokat.
Használata után az eredmény puhább, és matt bőr.
Én napi kétszer használtam, reggel és este. Szépen habzik, kellemes illata van.

imcsi

2017. augusztus 21.

Én szerettem, amikor használtam. A bőröm kombinált, pár kisebb pattanás mindig előjön rajta, de nem túl sok, azokat sikerült neki csökkenteni. Használata után a bőröm tisztább, simább lett. Állagra is jobban szeretem, mint más márkák hasonló termékeit, mert elég sűrű, csak egy kicsit kell belőle használni és nagyon sokáig elég. (Most egy másik márkának a habzó tisztítója van meg, az sokkal folyósabb, kevésbé habzik és hamarabb fogy ugyanannyi pénzért.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Hoslaura5

2017. június 12.

Ez szinten egy olyan Avene produktum,ami nekem nagyon nem valt be.Egy honapig hasznaltam ugy,hogy minden rendben talaltam.Utana elkezdte szaritani a borom,nem reg ujra kiprobaltam,de most is ugyanezt tette a borommel.Megnyugodtam,mert egy ismerosomnek is ezt tette a borevel ,nemcsak velem tortent meg.Az illatat maig imadom.Keves is eleg belole ,mert gyorsan habzik.Nem egy olcso termek,de gazdasagos kiszereles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

e.m.e.s.e

2017. április 2.

Jól tisztító, habzó formula, de az én zsíros, problémás, azonban érzékeny bőrömet a napi egyszeri használata is nagyon szárította. Egy ideje a habzó arclemosók helyett kíméletesebb termékekkel távolítom el a napi szennyeződéseket, valamint kémiai hámlasztásba kezdtem, ezen a lemosón pedig túladtam. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Színező anyag. (Zöld)