Best of Beauty 2019

Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   300ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. március 4.

Kiszerelés:   300ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

tucy

2019. március 4.

Sziasztok ! :) elsők között szeretném elmondani,régóta küzdök problémás,zsíros,aknés problémákkal...sajnos az ember beleesik abba a hibába,hogy megvásárol minden maga által csodaszernek hitt krémet,lemosó,tonik,arcradír,maszk és még lehet sorolni hiszen kétsegbeesésünk egyik problémája,hogy nem merjük beismerni segítségre,szakemberre van szükségünk! Az arcunk az egyik legfontosabb szereplő az életünkbe...reggel első dolgunk tükörbe nézni és hopp már is analizáljuk a karikás szemeket a párnánk nyomait,beleképzelünk minden nap egy újjabb ráncot,viszont ezekre csak legyíntünk fogat mosunk és haladunk tovább! De sajnos vannak olyan nyomasztó helyzetek,hogy letakarnánk a világ összes tükrét,betiltanánk a fényképet és símaszkba járkálnánk a sötétbe egyedül a szobába csakhogy ne lássa senki hogy bármennyire is igyekszel,megteszel mindent...semmi eredmény...a krémek,a tonikok,a radír,a maszk,a lemosó...mind hiába...hiába ha nem helyesen használod és mértékkel!
Elkövettem azt a hibát amit szerintem még sokan. túl gondoskodtam az arcbőrömről!! 4 évig küzdöttem az aknés bőrproblémával...saját gondolatom szerint,na majd megveszek minden vagánynak hitt dolgokat és jól kikezelem 1hét max.2...hiszen annyi jó dolgot árulnak Dm,Rossman,Müller,majd aztán a gyógyszertárakban is,megoldom egyedül...minek nekem külső vélemény az én arcbőröm csak tudom mi a jó...nem nem tudtam és szívesen felsorolám miket tettem,kentem az arcomra de valoszínü már nektek is volt néhányatoknak ilyesfajta procedura az életükben épp ezért kihagyom ezt a részt és rátérek egy szép napra mikoris nagy hasigörccsel ugyan de elmentem egy bőrgyogyászhoz.ami ÉLETEM legjobb döntése volt! felírt 2 darab krémet,1 nappali meg 1 éjszakai meg még mellé a AVÈNECLEANANCE GEL NETTOYANT amit reggel kell alkalmaznom arcmosásnál,utána napali krém és nyomatékosan megkért több semmi ne kerüljön az arcomra! vigyázni kell mert nagyon tud szárítani de ha minden héten kihagysz 1 esetleg 2 napot akkor szerintem megéri az árát is! nekem bevált az ésszerü használattal és bátran merem ajánlani bárkinek!de a legfontosabb menjetek egy szakemberhez ne költsetek fölösleges pénzt amíg nem tudtjátok mi kell nektek igazán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

ramonanagy0669

2018. május 10.

Barátom kicsit lusta, ha arcápolásrol van szó, mert ő kapta még ezt a terméket az anyukájától. Mivel ő nem használta, így elfogyasztottam én.😁
Elfogyott,így üres flakonnal a kezembe írok véleményt.
Szerettem amikor használtam, a gélszerű formula nagyon lágy és könnyen mozgatható volt az arcbőrön. Mivel kombinált, pattanásos,mitesszeres a bőröm , így még ez a termék megfelelő is volt.
Nem szárította túlságosan az arcomat, csak épphogy a pattanásokat.
Használata után az eredmény puhább, és matt bőr.
Én napi kétszer használtam, reggel és este. Szépen habzik, kellemes illata van.
A használatától láthatóan kevesebb pattanásom és mitesszerem lett, nagyon szépen letisztította az arcbőrömet.
Sminkeltávolitásra is alkalmas volt, nem csak a puszta szennyeződéseket szedte le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Elfogyott,így üres flakonnal a kezembe írok véleményt.
Nem szárította túlságosan az arcomat, csak épphogy a pattanásokat.
Használata után az eredmény puhább, és matt bőr.
Én napi kétszer használtam, reggel és este. Szépen habzik, kellemes illata van.

imcsi

2017. augusztus 21.

Én szerettem, amikor használtam. A bőröm kombinált, pár kisebb pattanás mindig előjön rajta, de nem túl sok, azokat sikerült neki csökkenteni. Használata után a bőröm tisztább, simább lett. Állagra is jobban szeretem, mint más márkák hasonló termékeit, mert elég sűrű, csak egy kicsit kell belőle használni és nagyon sokáig elég. (Most egy másik márkának a habzó tisztítója van meg, az sokkal folyósabb, kevésbé habzik és hamarabb fogy ugyanannyi pénzért.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 12.

Ez szinten egy olyan Avene produktum,ami nekem nagyon nem valt be.Egy honapig hasznaltam ugy,hogy minden rendben talaltam.Utana elkezdte szaritani a borom,nem reg ujra kiprobaltam,de most is ugyanezt tette a borommel.Megnyugodtam,mert egy ismerosomnek is ezt tette a borevel ,nemcsak velem tortent meg.Az illatat maig imadom.Keves is eleg belole ,mert gyorsan habzik.Nem egy olcso termek,de gazdasagos kiszereles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 12.

e.m.e.s.e

2017. április 2.

Jól tisztító, habzó formula, de az én zsíros, problémás, azonban érzékeny bőrömet a napi egyszeri használata is nagyon szárította. Egy ideje a habzó arclemosók helyett kíméletesebb termékekkel távolítom el a napi szennyeződéseket, valamint kémiai hámlasztásba kezdtem, ezen a lemosón pedig túladtam. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

alidak

2016. július 23.

Régen használtam, és pár hónapja újravettem. Amikor megéreztem a szagát, elkapott a nosztalgia, ugyanis középsuli közben használtam sokáig. Tipikus Avene illata van. Gondoltam, adok még egy esélyt neki, hátha mükszik most, de ugyanolyan volt mint először amikor használtam: nem rossz, de ódákat nem tudok zengeni róla. Szárított is, pattanásom ugyanannyi. Ez -1. Odaadta öcsémnek, neki durván pattanásos a bőre, gondoltam, rajta segít, de nem. Ezért még egyet levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

anitapec

2016. május 1.

Erzekeny kombinalt börömre vettem lemosokent. Nagyon sokaig szuper volt, rendeszeres hasznalat utan azonban szaritja a börömet, igy most mar csak alkalmankent hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

ViktoriaVrd

2015. április 10.

Mar december ota ezt hasznalom, es megszerettem. Bar napi 2 hasznalat mellett elegge szarit, attertem a napi 1 / 2napi 1 -re, es igy mar tokeletes. Ujra a kiserleztezesi vagyam miatt nem vennem feltetlenul, de egyebkent a nagy kiszereles van meg, es meg a felet sem hasznaltam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Brock-baba

2014. július 26.

Pár napja vettem meg ezt az arctisztítót a gyógyszerész javaslatára, mivel, amit eddig használtam nem lehetett kapni. Hagytam meggyőzni magam, mert jó véleményeket hallottam ezekről a termékekről. Az ára nem volt éppen kedvezményes, de még belefért... :)
A színe elég furcsa, nem láttam még korábban ilyet. Egészen kevés is elég belőle, szépen habzik, jól le lehet mosni, nem hagy zsíros érzetet maga után. Engem kezd meggyőzni! Mióta használom mattabb az arcom, nem pirosodik ki, a meglévő pattanások méretét, pirosságát csökkenti. A bőröm bársonyos tapintású a használata után. Kifejezetten jobb a bőrképem. Ami még lényesen számomra, az, hogy nem szárítja agyon a bőrömet, mégis tisztának érzem! Lehet, hogy váltok erre a lemosóra, de még update-elek a későbbiekben róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 26.

v.szilvia789

2014. február 7.

Ahogy elnézem az előttem szólókat, inkább a kombinált bőrűeknek jött be ez a lemosó. Korábban nem próbáltam gyógyszertárban kapható arctisztítót, ezt is végül netről rendeltem.
Kevés kell belőle, szépen leszedi a sminket, de sajnos nagyon szárít, pedig már olyan kis mennyiséget öntöttem ki belőle, hogy éppen elég legyen a smink eltávolítására. Az orrom rendszeres használat mellett hámlik és összességében nem lesz szép a bőröm a használatától. Egy 3000 Ft körülik terméktől többet vártam volna. Ugyan ezt a fele annyiba kerülő Himalaya herbals tisztító is tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Színező anyag. (Zöld)