Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2012. június 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Szabályozza a faggyútermelést. lntenzíven nyugtatja és hidratálja a bőrt. Mikrokapszulái felszívják a felesleges zsírt, ezáltal csökkenti a bőr zsíros megjelenését. Kíméletes a bőrhöz. Érzékeny, seborrheás bőrre ajánlott.

Kiszerelés: 40 ml

ALettah

2016. október 4.

Rövid ideig a LRP Effaclar krémem helyettesítettem vele, sajnos nem annyira jó, és a mattító hatást sem érzékeltem. Nálam nem mutatott többet, mint egy átlagos, jóval olcsóbb Balea-Avon kategóriás termék. Maradok a bevált Effaclarnál.
Ráadásul az illata sem jött be, erősen gyógyszerszagú, mondjuk csak ezért nem vonnék le pontot, ha szuper lenne, de sajnos nálam nem volt az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

lujzi

2015. szeptember 1.

rettenesen szilikonos érzetű krém, már kellemetlenül az, pedig amúgy használok szilikonos termékeket. hatását nem nagyon látom. ajándékba kaptam ezt a krémet (magamtól sosem vennék ilyen összetevőjű terméket), értelemszerűen nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Daisyyy

2013. november 17.

Jó ez a krém, meg minden, de csodát ne várjunk tőle. Használtam sokáig smink alá, aztán, amikor elfogyott, abbahagytam. A bőröm ugyan nem javult tőle, de nem is rosszabbodott. Olyan semmilyen. Sajna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 17.

egynevetsefogadel

2013. május 6.

nem szeretnék elhamarkodottan pezsgőt bontani rá,mivel 3 napja használom csak reggel és este,DE látható eredménnyel:kisebb pórusok,matt és egyenletesebb bőr.Reggel kenem fel smink előtt,ami normál esetben 2-3 óra múlva átfényesedik az orromon,de ezzel a krémmel még du. 4kor is aligalig,épphogy egy természetes fénye van és ez nálam nagy szó :) szóval nálam eddig tuti nyerő és 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Trixi

2012. november 23.

Én a színezett verzióját használom ennek a krémnek, és utána csak egy kis bronzosító porpúdert szoktam ecsettel felvinni, egészséges színt ad a bőrnek a kettő együtt, és tartósabban mattít a porpúderrel. A T-zónám így is átfénylik 2-3 óra után, de bármit is használok, nekem ennél többet nem bír. A krém egyébként jó, nem viszket a bőröm, pont elegendő hidratálást biztosít, szépíti a bőr textúráját. A nem-színezett verziót nem ismerem, de sok különbség nem hinném, hogy lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 23.

moncsi29

2012. június 11.

Régóta ki szerettem volna próbálni ezt a márkát.Nem csalódtam.
Ez a krém nekem fantasztikus.Azt hittem hogy ki fogja szárítani a bőrömet,de nagyon jól hidratál,és teljesen matt marad az arcom egész napra.
Télen biztos kevés lesz,de melegben tökéletes.
Jár neki az 5 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

Régóta ki szerettem volna próbálni ezt a márkát.Nem csalódtam.
Télen biztos kevés lesz,de melegben tökéletes.
Jár neki az 5 pont!

mnkrm3

2012. június 5.

Seborrhoeás bőrre használtam fél évig, de az elmúlt 1 hónapban úgy vettem észre hogy már annyira nem használ, ezért váltottam Bioderma Sébium Mat-ra. Nagyon rossz döntés volt, kiszáradt és begyulladt az arcom. Szerintem megint fogok venni. Egy hátulütője hogy neonfényben világit, igy bulik előtt nem biztos hogy jó döntés felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

annapanni

2012. június 4.

Könnyen beszívódik és jól mattít pár órán keresztül. Utána kifényesedik ez is.

Szerk: egészen megszerettem,aktuális bőrállapot függvénye mennyi időt bír ki.nap végén lemosaskor is érzem az illatát. Most fogyott el, gondolkodom megvegyem-e újra. Nincs benne fényvédő sajnos. A Bioderma pont ennyit tud, csak olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 4.

Könnyen beszívódik és jól mattít pár órán keresztül. Utána kifényesedik ez is.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.