Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: kiscsillag89, az összetevőket feltöltötte: kerika.kerika, Módosítva: 2012. január 25.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Új generációs bőrpír elleni krém kettős, bőrvédő és regeneráló hatással.

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. május 27.

Többször nekirugaszkodtam, hogy elhasználjam a tubus tartalmát. Sajnos én kipattogok tőle. Pirosság csökkentő hatását tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 27.

Trixi

2012. július 2.

Kellemesen nyugtatja a rozáceás részt, és időlegesen csökkenti kismértékben a helyi pirosságot, de sajnos hosszú távon nem oldja meg a problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 2.

kiscsillag89

2012. június 25.

Ezt a krémet lassan 3 hónapja használom és nekem nagyon sokat segített az orrom körüli pirosságot nagyban halványította. Én maradok ennél a krémnél ha elfogy, nálam bevált. Sokkal hatásosabb, mint a La Roche Posay, ez esetben, pedig nagy LRP rajongó vagyok.
update:
Elkalandoztam, ki akartam mást is próbálni, de csak visszatértem e kis tubusba zárt csodaszerhez. Lányok! Nekem kimondhatatlanul sokat segített. A LRP ilyen jellegű krémje a nyomába se ér. Egyszerűen Avene, Avene, Avene...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

update:

Antioxidánsok: BHT, Hesperidin Methyl Chalcone
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Retinal

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.

Retinaldehyde. Az A-vitaminnak egy formája, mely csupán egy metabolikus lépésre (sejtben történő kémiai átalakulás) található a biológailag aktív hatóanyagtól, a retinolsavtól, azaz maga a retinolsav után a második legerősebb retinoidféle. A retinal kiváló összetevő a napsugárzás öregítette bőr regenerálására, hatásos a pattanások és pigmentfoltok kezelésében, fontos sejtjelző anyag (a sejtjeinket helyes működésre bíztató anyag). Részletesebb információ a smartskincare-en.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.