Best of Beauty 2019

Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2014. július 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Minimum összetevők a maximàlis toleranciáért. Gyengéden tisztítja a túlérzékeny bőrt. Alkalmas az arc és a szemkörnyék tisztítására is.

Kiszerelés: 200 ml

narancsfavirág

2017. április 27.

Már nagyon rég kerestem jó arclemosót, mert a legtöbb irritálta vagy szárította a bőrömet, vagy mindkettőt egyszerre. :( Végül rászántam magam a rendelésre, és nagyon jól tettem, mert ez a lemosó végre elég gyengéd, nem szárítja ki az arcom de azért hatékony, bár sminket nem szoktam vele lemosni. Közben a barátom is elkezdte használni a rosaceás bőrére és neki is bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

gigi

2014. augusztus 19.

Tényleg nagyon gyengéd lemosó, szépen tisztit. Állaga kicsit folyós, kissé áttetsző. Leírása szerint nem kell vízzel lemosni sem, de én szeretem egy nedves arctörlővel letörölni, majd leöblíteni az arcom. Amiért pontot vonok le: Nem érzem tökéletesen tisztának az arcomat utána, kicsi réteg marad utána a bőrömön. Sminklemosásra nem ezt használom, második tisztítónak viszont tökéletes. Ha valakinek mindentől kipirosodik az arca, arra viszont jó lehet, a szememet sem irritálta egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Bromide
Tisztítószerek: Cetrimonium Bromide, Coco-Glucoside, Sodium Cetearyl Sulfate
Tartósítószerek: Cetrimonium Bromide, o-Phenylphenol

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.