Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: sammy, az összetevőket feltöltötte: campbell a patikából, Módosítva: 2014. november 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális tisztító és sminkeltávolító készítmény arcra és szemkömyékre, eredendően túlérzékeny vagy a különböző káros hatások következtében érzékennyé vált bőr számára. 96%-ban avene termálvizet tartalmaz. Bőrnyugtató, irritációt enyhítő hatás.nKímélő tisztító hatóanyagok. Megegyezik a bőr természetes pH-jával.

Kiszerelés: 200 ml

Poopika

2013. május 7.

Olajos borom van felszini vizhiannyal, ami kezd melyretegi lenni. Ehhez ujabban a hiperpigmentalodas is betarsult. A szaraz felszin ellenere folyamatosan eltomodnek a porusok, pattanasok jonnek elo. Sok tininek szolo termek probalgatasa utan rajottem, azok nem nekem valok, mert kiszaritanak, mert lesuroljak a felszinrol a lipid reteget es a borom meginkabb kifenyesedik, ambar szarad. Ide nagyon alapos, de gyenged tisztitas kell. A korpas szeboreat ertelmezhetjuk egyfajta tulerzekenysegnek.

A lemoso tokeletes. Csillagos otos. Az allaga lagy kremes, nem habzo. Minden szennezodest lehoz az arcborrol, megsem szarit, oblites utan nincs utoerzete a boron. Csak a tisztasag es hidrataltsag. Ha alapozot hordok, azt kulon lemosoval leszedem, es utana meg ezzel attisztitom. A szemsmink lemosasara is mas lemosot hasznalok, mert konnyebben lejon. Lejonne ezzel is, de massal gyorsabban vegzunk.

Lass csodat, a borom egyensulya helyrebillent, nincsenek pattanasok. A hidrataltsag pedig kozelit a normalishoz. A hozza ajanlott spricces vizet most probalgatom. En azt mondom ennek a termeknek a nagyszerusege az egyszerusegeben rejlik. Nagyon keves osszetevobol all. Ne feledjuk barmit felkenunk a borre, felszivodik a szervezetbe. Gondoljunk a borre dorzsolt vitaminokra! Hosszu tavon ezert is megnyugtato egyszeru kozmetikumokat hasznalni.

Aki hasonlo bor kondicioval kuszkodik csak ajanlani tudom. Hozza kell tegyem, az etkezesi szokasaimon is finomitottam. Naponta eszek salatakat es gyumolcsot. Aki non-stop husin meg zacskos levesen el ne csodalkozzon, hogy rossz a bore.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

veravera

2013. május 1.

Nagyon finom, gyengéd lemosó, illatmentes, nem ragad, nekem most hidratáló sem mindig kell utána. Irritált, érzékeny bőrre remek, pedig tartottam attól, hogy pattanásokat vagy zsírosodást okoz. Elvileg vattapamaccsal letörlendő, de én még attól is gyakran kipirulok, ezért sokszor inkább úgy használom, hogy bemasszírozom és utána langyos vízzel leöblítem. A sminktől, fényvédőtől remekül megszabadít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 1.

Nancy

2012. július 17.

Én már kb. egy éve használom. Nagyon gyengéd tisztító, krémes, de nem olajos, és nem hagy ragacsos érzést a bőrön. Jól tisztít, a sminket is oldja. Időnként "kirándulok" a Dr. Organic rózsás arcteje felé, mert az kicsit élénkíti is a bőrt (én estére nem krémezek, a nagyon érzékeny, de amúgy kombinált bőrömnek ez jött be), de alapvetően állandó tartozék a fürdőszobában. Remekül működik, nem irritál, de azért nem csodaszer, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

M. Noémi

2012. február 21.

Nekem túl krémes volt, de a barátnőmnek bejött, neki száraz a bőre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Nekem túl krémes volt, de a barátnőmnek bejött, neki száraz a bőre.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Bromide
Tisztítószerek: Cetrimonium Bromide, Coco-Glucoside, Sodium Cetearyl Sulfate
Tartósítószerek: Cetrimonium Bromide, o-Phenylphenol

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.