Best of Beauty 2019

Avène

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2015. november 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Intenzív kezelés makacs bőrhibák, késői akne és akne hegek ellen.

nileve1222

2016. november 25.

Tegnap vettem és este arctisztítás és tonizálás után be is vetettem. Hát, első használatra nagyon kellemes meglepetést okozott. A színe kinyomva sárgás sűrűbb lotion, felkenéskor konkrétan siklik a bőrőn (kevés kell belőle, szemkörnyéket kihagyom) és ami picit meglepett, hogy beszívódásig narancssárga beütése lett az arcon. Miután hamar beszívódott ez már nem látszik. Jót vigyorogtam rajta, répa fejem lett. :D Iszonyú puha lesz tőle az arcom azonnal, reggel is azzal ébredtem és sokkal nyugodtabb bőrképpel. Ami még különleges élmény volt, hogy reggelre nem lett zsíros film a bőrömön tőle, nem tiltakozott/védekezett ellene. Sok blogon ódákat zengnek róla. Pattanás utáni regenerációra és megelőzésre/eltömődésre hajlamos pórusokra vettem, nagyon kíváncsi leszek a hosszabb távú hatására. Minden este fogom használni, mert régebb óta használok retinolos szérumokat így nem félek az irritációtól. Egy weboldalon láttam, hogy elméletileg 0,1%-ban tartalmaz retinal(dehyde)t. Később jövök updattel, egyelőre 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

KezdoManias

2016. november 16.

Lehet, hogy az elődje picit jobb volt, megis ez a szupersztàr a pati-kencéim között. Vízhiányos, azonban az igen kèsei pubertàs jeleit mutató bőröm van, elég bosszantó... Tetszik, hogy pumpàs. Amikor hasznalom, sokkal kevesebb a gyulladás. Ennyi. Ezt masik kence így nem tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

Milka

2016. július 28.

A "sima" Triacneal klasszisokkal jobb. Igazság szerint őt is szeretném, de az én zsírosodásra hajlamos bőröm az esti használat után reggelre tocsog, ami nem éppen öröm. Azért értékelem közepesre, mert az én rozáceás bőrömre egyébként teljesen jó volna. Nincsenek göbjeim és fellángolásaim, illetve a retinal jótékony hatásait ugyanúgy hozza, mint az elődje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Villango

2016. május 4.

A másik triacneal totál hiánycikk már az iparfümérián is :(
Én a retinal miatt használom, ennek hatásáról nem lehet nyilatkozni, csak évek múltán. :)
Állagra jól kenhető, könnyen beszívódik, és bár van benne illatanyag, nálam ez nem kizáró ok, vagyis az lenne, csak nem ilyen jellegű terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

A másik triacneal totál hiánycikk már az iparfümérián is :(

Csilluska

2016. április 6.

Még tavaly november elején kezdtem el használni, miután kipróbáltam pár Paula's Choice AHA és BHA mintát, amiktöl csak egyre rosszabb állapotba került az arcom. Elötte használtam az Uriage Hyséac K18-at, amit szintén újra bevetettem nappalra, éjszakára pedig az Avènét, hogy rendbe hozzam a böröm. Így (mindegyik) kitartott 3 hónapig, úgyhogy így kiszámolva nem került sokba. A hatást tekintve nem csodaszer, mert habár két hónap után egész szép lett az arcböröm, utána valahogy megszünt a hatása, és (nem vészesen, de) elkezdett romlani a böröm állapota. Lehet, hogy hozzászokott a krémhez? Nem tudom, mindenesetre egyelöre nem vettem újra. Azért megadok neki 4 csillagot, mert egy darabig segített, és enyhébben pattanásos börüeknek jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

mariib

2016. február 11.

Utazáskor vettem, amikor hirtelen kirügyeztem.
Nekem nagyon bevált, éjszaka bekenem a problémás területet, és másnapra sokkal tisztább a bőröm, leszárítja a bibis részeket. Az egész arcomra sosem használom, csak a pattanásos részekre, általában a T-zónában.
Azt azért hozzá kell tennem, hogy nincs súlyosan aknés bőröm, csak időnként jön elő pár zavaró pattanás, többnyire az államon, hormonális vagy egyéb okokból. Erre a problémára nekem tökéletesen bevált ez a krém.
Mivel nem használom minden nap, és csak kis területen "tűzoltásra", így nagyon gazdaságos is.
Jó érzés tudni, hogy van a tarsolyomban egy krém, amire mindig számíthatok, ha éppen rosszabb napokat lát a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

Utazáskor vettem, amikor hirtelen kirügyeztem.

beseaniko94

2016. február 4.

Na ez a krém szörnyű. Teljesen meglepődtem, mikor láttam, hogy valakinek bevált. A pattanásaimmal nem csinált semmit, sőt reggelre még több lett. Először azt hittem tisztul a bőröm és majd elmúlnak, na nem... Ami a legrosszabb, hogy teljesen kiszárította a bőröm, a sárgás színe miatt pedig a száraz részek az arcomon is sárgák lettek. Soha többé.
Viszont a Cleanance Expert nappali krém nagyon bevállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Viszont a Cleanance Expert nappali krém nagyon bevállt.

Kendra

2015. december 9.

Tűzoltásra" volt sürgősen szükségem,-ugyan is az Astor Lift Me Up Anti-Aging BB krémje egy hét alatt úgy taccsra vágta a bőröm....annyira csúnya göbös,hólyagos acnét okozott.
Ez a krém négy nap alatt csökkentette a gyulladást,csak éjszakai krémként használható,olyan sárgás sűrű joghurtszerű krém,azonnal nyugtat,cseppet sem szárítja a bőrt. A pumpás adagolója tökéletes,így frissen ismerkedve nagyon jó,hatékony krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Retinal

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Színezék. Lilás piros.

Retinaldehyde. Az A-vitaminnak egy formája, mely csupán egy metabolikus lépésre (sejtben történő kémiai átalakulás) található a biológailag aktív hatóanyagtól, a retinolsavtól, azaz maga a retinolsav után a második legerősebb retinoidféle. A retinal kiváló összetevő a napsugárzás öregítette bőr regenerálására, hatásos a pattanások és pigmentfoltok kezelésében, fontos sejtjelző anyag (a sejtjeinket helyes működésre bíztató anyag). Részletesebb információ a smartskincare-en.