Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Ránctalanító kezelés normál és kombinált bőrre.

Hypoallergén. Nem komedogén.

imcsi

2017. augusztus 12.

Az első finom vonalak miatt vettem, amik a szemem és szám körül jelentek meg, de egyáltalán nem lettek halványabbak tőle. Zsíros bőrűeknek egyébként csak éjszakára ajánlom, fényesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Barbuska90

2015. október 13.

Ez a 2. ranctalanito amit kiprobaltam, elotte elhasznaltam egy Uriage Isoliss kremet, ami egyaltalan nem volt rossz, sot, de oriasi ,,wow- hatas" sem volt, igy nem ereztem azt, hogy mindenkeppen azt kell ujravennem. A kivancsisagomnak koszonhetoen igy megvettem ezt. Sokkal jobban hidratal, mint az Uriage, maga a krem is surubb. Egy nagyon picit fenyesiti a T-zonamat, de abszolut nem veszes, reggeli arctisztitas utan semmivel sem fenyesedik jobban , mint amugy. Mivel nem egy konnyu krem, nem ajanlanam azert olyannak, akinek kimondottan zsiros bore van. A borom sokkal simabb, kipihentebb hasznalat utan, de csodat ez sem tesz, bar nem is vartam. Osszessegeben nagyon tuti krem szerintem, egyetlen hibaja, hogy gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Antioxidánsok: BHT, Oleoyl Tetrapeptide-31
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Oleoyl Dipeptide-15, Oleoyl Tetrapeptide-31
Vitaminok: Retinal

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Retinaldehyde. Az A-vitaminnak egy formája, mely csupán egy metabolikus lépésre (sejtben történő kémiai átalakulás) található a biológailag aktív hatóanyagtól, a retinolsavtól, azaz maga a retinolsav után a második legerősebb retinoidféle. A retinal kiváló összetevő a napsugárzás öregítette bőr regenerálására, hatásos a pattanások és pigmentfoltok kezelésében, fontos sejtjelző anyag (a sejtjeinket helyes működésre bíztató anyag). Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint bőrpuhító (emollient) és bőrjavító szer. Kutatások szerint szájon át alkalmazva antiallergén és gyulladáscsökkentő hatása van. Hogy a bőrön alkalmazva is van-e ilyen tulajdonsága arról nincs információ.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.